Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

1 września 2018

„Darmozjady” dały radę, czyli logistyk rozmawia z zarządem

0 102
W ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się w Wąsowie na II Ogólnopolskich Warsztatach Szefów Logistyki. Były to dwa dni wytężonej pracy. O swoim warsztacie na blogu pisze jeden z naszych trenerów.

W ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się w Wąsowie na II Ogólnopolskich Warsztatach Szefów Logistyki. Były to dwa dni wytężonej pracy. O swoim warsztacie, prowadzonym wraz z Łukaszem Musialskim,  na blogu Blogistyka.pl pisze Bartosz Jacyna, starszy konsultant Logisys.

OBEJRZYJ WIDEORELACJĘ Z LOGDAYS 2013

Objerzyj wideorelację z LogDays 2013

 
 Jeśli zarząd mówi o dziale logistyki „darmozjady” – trudno sobie wyobrazić, że jest to partnerska relacja i owocne wykorzystywanie potencjału drzemiącego zarówno w ludziach jak i w logistyce jako narzędziu konkurencji. A tak opisał nam ta relację jeden z uczestników naszych warsztatów „Mówi dziad do obrazu czyli przychodzi logistyk do zarządu” podczas warsztatowych spotkań logistyków Logdays 2013, a wszystko to w urokliwym i klimatycznym pałacu Wąsowo.
 
Pisaliśmy o trudnych i niekorzystnych relacjach objętych takim warsztatem przed LogDays 2012. Tym razem pierwszy warsztat przeszedł nasze oczekiwania.
 
Dla uściślenia – dwie grupy przygotowują sobie argumentację w konkretnych sprawach do załatwienia na spotkanie z zarządem. Potem jest spotkanie z zarządem – siedzę ja i Łukasz, po drugiej stronie ci, którzy maja zarząd do czegoś przekonać.
 
Pan Artur siada przy stole i w ciągu 5 minut kładzie nas – zarząd – na łopatki!!! Fantastycznie zbudowana, koncertowa argumentacja, gdzie mowa o kłopotach na magazynie (c...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy