Dołącz do czytelników
Brak wyników

Niezastąpione kompendium wiedzy z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej.

Nowoczesny Magazyn - to jedyny na rynku dwumiesięcznik, w którym znajdziesz przemyślane sposoby zarządzenie magazynem. Dowiesz się jak skutecznie obniżyć koszty prowadzonej przez firmę gospodarki magazynowej. W naszym czasopiśmie szczegółowo poruszamy takie zagadnienia jak wyposażenie magazynu, bezpieczeństwo składowania produktów, nowoczesne technologie oraz zarządzanie magazynem. Serdecznie zachęcamy do lektury. Jesteśmy przekonani, że publikowane przez nas porady oraz informacje rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.
6 numerów w roku
Ok. 85 stron
20 numerów archiwalnych

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

W BRANŻY

Zawsze z ręką na pulsie przyglądamy się temu, co dzieje się na rynku magazynowym. Nasi Dziennikarze są na bieżąco z kalendarzem imprez, wiedzą, jakie osoby objęły nowe stanowiska i uczestniczą w otwarciu nowych obiektów. Relacje z nich znajdziecie Państwo właśnie w tym dziale.

TEMAT NUMERU

Kiedy na rynku brakuje praktycznych informacji na aktualny temat, my piszemy o nim w Temacie numeru. Ma być jednak nie tylko praktycznie, ale też fachowo, dlatego do publikacji zapraszamy ekspertów.

STRATEGIE MAGAZYNOWE

Zarządzanie magazynem czy centrum dystrybucyjnym wymaga strategii. Jakie możliwości w tym względzie mają ich kapitanowie – kierownicy magazynów? My ich pytamy, a oni dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w tym właśnie dziale.

SYSTEMY SKŁADOWANIA

Sposób, w jaki towar jest składowany w magazynie, przesądza nie tylko o organizacji pracy osób, które w nim pracują, ale także ich bezpieczeństwie i powierzchni, którą towar zajmuje. My podpowiadamy, jak składować oszczędnie i nowocześnie.

WEWNĘTRZNY TRANSPORT

Nie ma znaczenia, jaki towar jest magazynowany. Ważne, aby bezpiecznie znalazł się na regale, a następnie równie bezpiecznie go opuścił. My prezentujemy rozwiązania techniczne, które pozwalają te zadania wykonywać sprawniej i taniej.

MOBLINY MAGAZYNIER

To, że nowoczesne technologie ułatwiają pracę w magazynie jest faktem. Pytanie tylko, ile trzeba wydać, żeby nie inwestować niepotrzebnie. Przyglądamy się nowościom, które pojawiają się na rynku, i podpowiadamy, w których magazynach warto je wykorzystać.

W najnowszym numerze

W BRANŻY

 • Transakcje magazynowe
 • Jak okiełznać galopujący e-commerce?
 • Zapowiedź Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych Online w centrum logistycznym 3LP
 • logtok – rozpoczęliśmy konkretne rozmowy logistyków online
 • Let’s talk! – nowa inicjatywa z myślą o logistykach i logistyce

TEMAT NUMERU

 • Rok rozwoju w tempie narzuconym przez pandemię
 • Magazynowa mapa Polski 2021
 • Wbrew czarnym scenariuszom
 • Magazynowa mapa Polski 2021 okiem agencji nieruchomości
 • Efekt e-commerce
 • Rozmowa z Markiem Dobrzyckim, Managing Director Panattoni

Może zainteresują Ciebie również

Logistyka a Jakość
Menedżer Produkcji
Służby Utrzymania Ruchu