Niezastąpione kompendium wiedzy z zakresu prowadzenia gospodarki magazynowej.

Nowoczesny Magazyn - to jedyny na rynku dwumiesięcznik, w którym znajdziesz przemyślane sposoby zarządzenie magazynem. Dowiesz się jak skutecznie obniżyć koszty prowadzonej przez firmę gospodarki magazynowej. W naszym czasopiśmie szczegółowo poruszamy takie zagadnienia jak wyposażenie magazynu, bezpieczeństwo składowania produktów, nowoczesne technologie oraz zarządzanie magazynem. Serdecznie zachęcamy do lektury. Jesteśmy przekonani, że publikowane przez nas porady oraz informacje rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.

Sprzedaż produktu została zakończona

Jeśli interesują Cię inne produkty z podobnej tematyki, zadzwoń +48 616 683 125, albo napisz tutaj.

6 numerów w roku
Ok. 85 stron
 
136 numerów archiwalnych

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

W BRANŻY

 
Zawsze z ręką na pulsie przyglądamy się temu, co dzieje się na rynku magazynowym. Nasi Dziennikarze są na bieżąco z kalendarzem imprez, wiedzą, jakie osoby objęły nowe stanowiska i uczestniczą w otwarciu nowych obiektów. Relacje z nich znajdziecie Państwo właśnie w tym dziale.

TEMAT NUMERU

 
Kiedy na rynku brakuje praktycznych informacji na aktualny temat, my piszemy o nim w Temacie numeru. Ma być jednak nie tylko praktycznie, ale też fachowo, dlatego do publikacji zapraszamy ekspertów.

STRATEGIE MAGAZYNOWE

 
Zarządzanie magazynem czy centrum dystrybucyjnym wymaga strategii. Jakie możliwości w tym względzie mają ich kapitanowie – kierownicy magazynów? My ich pytamy, a oni dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w tym właśnie dziale.

SYSTEMY SKŁADOWANIA

 
Sposób, w jaki towar jest składowany w magazynie, przesądza nie tylko o organizacji pracy osób, które w nim pracują, ale także ich bezpieczeństwie i powierzchni, którą towar zajmuje. My podpowiadamy, jak składować oszczędnie i nowocześnie.

WEWNĘTRZNY TRANSPORT

 
Nie ma znaczenia, jaki towar jest magazynowany. Ważne, aby bezpiecznie znalazł się na regale, a następnie równie bezpiecznie go opuścił. My prezentujemy rozwiązania techniczne, które pozwalają te zadania wykonywać sprawniej i taniej.

MOBLINY MAGAZYNIER

 
To, że nowoczesne technologie ułatwiają pracę w magazynie jest faktem. Pytanie tylko, ile trzeba wydać, żeby nie inwestować niepotrzebnie. Przyglądamy się nowościom, które pojawiają się na rynku, i podpowiadamy, w których magazynach warto je wykorzystać.

W najnowszym numerze m.in.:

TEMAT NUMERU
  • Ile można zarobić na logistyce cross-border dla e-commerce?
    Krzysztof Oflakowski
  • Ekologia w logistyce nabiera większego znaczenia
    Janusz Mincewicz