Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

1 września 2018

Konferencja PROCON/POLZAK

0 23
Konferencja PROCON/POLZAK 2016 jest największym wydarzeniem dla branży zakupowej w Polsce. W tym roku odbędzie się w dniach 18-19 października 2016 w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Konferencja PROCON/POLZAK 2016 jest największym wydarzeniem dla branży zakupowej w Polsce. W tym roku odbędzie się w dniach 18-19 października 2016 w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Uczestnikami będą prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy i menedżerowie wyższego szczebla odpowiedzialni za zarządzanie i koordynowanie m.in. zakupami, łańcuchem dostaw, transportem i zaopatrzeniem, strategią i logistyką, zamówieniami publicznymi oraz narzędziami IT, a także przedstawiciele strategicznych dostawców.

Prelegenci - polscy oraz zagraniczni eksperci – przedstawiciele firm takich jak: PKN Orlen, Sygnity, Orange, Grupa DDB, Novartis, Microsoft czy Polpharma oraz wielu innych, poprowadzą prelekcje i case studies podzielone na 8 kategorii tematycznych:

Zarządzanie kosztami materiałowymi – panel omawiający znaczenie współpracy strategicznej z dostawcami i uruchamiania potencjału technologicznego, zależności między wiedzą a oszczędnościami oraz wpływ druku 3D w produkcji i sprzedaży, Procesy i narzędzia – 3 bloki prelekcji, case studies oraz dyskusji, poświęconej optymalizacji procesów, ograniczaniu ryzyka, hierarchizacji celów zakupowych oraz nowym trendom w branży, Zakupy w sektorze publicznym – sesja dedykowana dla sektora publicznego – w trakcie której poruszone zostaną zagadnienia innowacji w zamówieniach publicznych oraz ich wpływ na innowacyjność samej gospodarki, Zakupy INDIRECT – w trakcie sesji, prelegenci omówią tematykę zakupów usług konsultingowych jak również strategie zakupowe wspierające rozwój innowacji w organizacjach, Zakupy IT - sesja dedykowana dla sektora publicznego i prywatnego - gdzie case studies zaprezentują przedstawi...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy