Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

5 sierpnia 2021

POD NASZYM PATRONATEM: 9. Forum Kobiet w Logistyce

0 491
W czasach głębokiej transformacji, jaką od ponad roku obserwujemy na świecie, szczególnie ważną rolę odgrywają zmiany w łańcuchach dostaw. Począwszy od digitalizacji, automatyzacji i robotyzacji, poprzez nieodnotowywany dotąd rozwój obsługi e-commerce, aż po zmiany na rynku pracy. Co to wszystko oznacza dla biznesu logistycznego? Dyskutować o tym będą już we wrześniu eksperci i uczestnicy 9. Forum Kobiet w Logistyce, które odbędzie się w Żninie.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest kobiecej kadrze menedżerskiej i specjalistów z obszaru logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. W trakcie Forum omawiane są aktualne zagadnienia i problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, to miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.

W tym roku będzie to wyjątkowe spotkanie. Po roku przerwy z powodu pandemii, wreszcie jest szansa na dyskusję i wymianę wiedzy. Organizatorka Forum Kobiet w Logistyce – Beata Trochymiak, redaktor naczelna portalu Pracujwlogistyce.pl, postawiła w tym roku na różne formy wystąpień, w tym również dyskusje i storytellingi, do których zaproszone zostały Dorota Raben i Marta Tęsiorowska z Prologis. Wystąpienia ekspertów i dyskusje toczyć się będą wokół zmian w obszarze cyfryzacji w logistyce, sprzedaży i obsługi klienta, zmian w e-commerce, a także wpływu czynników geopolitycznych na globalne łańcuchy dostaw, o których opowie gość specjalny Forum - dr Jacek Bartosiak z think tanku Strategy&Future. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Prologis, Raben Logistics, GS1 Polska, Fracht...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy