Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

16 lipca 2021

POD NASZYM PATRONATEM: Droga do Smart Warehouse

0 316
Jak zbudować zespół projektowy przy wdrożeniu automatyki? Dlaczego automatyczne systemy składowania nie spełniają oczekiwań od pierwszego dnia uruchomienia? Kiedy opłaca się wykorzystanie robotów w magazynie? Jak wykorzystać Voice Picking? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci branżowi podczas Konferencji Smart Warehouse (1-2 września), odbywającej się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG w Poznaniu.

Trwa bezpłatna rejestracja na II edycję konferencji Smart Warehouse skierowanej do szefów logistyki, kierowników magazynu i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów intralogistycznych w duchu industry 4.0. Podczas dwóch dni targowych, 1 i 2 września 2021 na terenie MTP, każdy z nich będzie mógł dowiedzieć się więcej nt. IoT i digitalizacji, automatycznych systemów składowania, technologii transportu wewnętrznego oraz AGV_robotów. Bezpłatne bilety dostępne są na stronie: https://smartwarehouse.modernlog.pl/

Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie organizowane z myślą o menedżerach logistyki, którzy szukają wartościowych wskazówek i rzetelnej wiedzy popartej bogatym doświadczeniem – komentuje Hanna Zdrojewska, dyrektor targów MODERNLOG. Z myślą o nich przygotowaliśmy program, który opiera się na czterech panelach dyskusyjnych, wypełnionych analizami case studies oraz przykładami dobrych praktyk, a wśród panelistów znaleźli się zarówno dostawcy, integratorzy, jak i odbiorcy nowych technologii. Gorąco zachęcam do przyjazdu do Poznania i skorzystania z możliwości, jakie dają targi oraz konferencja na żywo.   

Rzetelna wiedza z pierwszej ręki

Dynamicznie zmieniające się zachowania konsumenckie oraz żywo rozwijający się rynek zakupów internetowych generują nowe wyzwania dla operatorów magazynowych i logistycznych. Tego, jak im sprostać będzie można dowiedzieć się od liderów branży logistycznej, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami podczas Konferencji Smart Warehouse. W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele takich firm, jak np. Fanuc, WObit, Omron, Europa Systems, Sente, SICK, IBCS, HIT Kody Kreskowe, Gebhardt Intralogistics Group, Jungheinrich Polska czy DHL Supply Chain.

Konferencja Smart Warehouse to właściwi ludzie, na właściwym miejscu, o właściwej porze i z właściwym doświadczeniem. W myśl hasła „wiedza daje przewagę” zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnej okazji otrzymania wartościowych wskazówek od ekspertów branżowych. Dotkniemy istotnych i budzących emocje tematów mających niebagatelny wpływ na logistykę wewnętrzną zaprasza Artur Olejniczak, moderator panelu IoT_digitalizacja.

Tematyka odpowiadająca na potrzeby bran...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy