Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

1 września 2018

POD NASZYM PATRONATEM: Forum Nowoczesnej Produkcji

0 108
Forum Nowoczesnej Produkcji odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem jest MM Conferences S.A.

Forum Nowoczesnej Produkcji odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem jest MM Conferences S.A.

Ostatnie kilkanaście lat rozwoju gospodarki światowej szczególnie charakteryzują cztery dynamicznie rozwijające się cechy: globalizacja, wzrost innowacyjności, liberalizacja handlu i wzrost konkurencyjności. Produkcja przemysłowa jako filar konkurencyjności gospodarek służy budowaniu trwałego i opartego na stabilnych fundamentach wzrostu. Niezbędne jest zatem wypracowanie nowych rozwiązań, które pomogą zoptymalizować procesy produkcyjne i poprawić pozycję firm na rynku krajowym. Odpowiedzią na te wyzwania jest Forum Nowoczesnej Produkcji, które odbędzie się 13 i 14 kwietnia 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem jest MM Conferences S.A.

W czasie Forum paneliści skupią się na najbardziej kluczowych elementach, które decydują o sukcesie biznesowym przedsiębiorstw produkcyjnych: optymalizacji procesów produkcji i kosztów działalności, efektywnemu zarządzaniu strukturą, zasobami ludzkimi i surowcowymi, nastawieniu na jakość. Te obszary działalności w szczególności mogą być wspomagane poprzez najnowsze, dedykowane rozwiązania i narzędzia informatyczne.
 
Nad zakresem tematycznym Forum czuwa Rada Programowa, działająca pod przewodnictwem Pana Dariu...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy