Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

1 września 2018

POD NASZYM PATRONATEM: Targi LOGISTYKA

0 18
W dniach 2-5 września br. w Kielcach równolegle z Międzynarodowym Salonem Przemysłu Obronnego, odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA 2013.
W dniach 2-5 września br. w Kielcach równolegle z Międzynarodowym Salonem Przemysłu Obronnego, odbędą się 19. Międzynarodowe Targi Logistyczne LOGISTYKA 2013.
 
Na stoiskach pojawią się zarówno ciężkie pojazdy inżynieryjne oraz zdalnie kierowane pojazdy, jak i  nowoczesne rozwiązania w zakresie wygodnego i bezpiecznego transportu sprzętu, urządzeń czy przedmiotów. Firma Paco Cases z Puszczykowa przedstawi nowy typ opakowania typu flight – skrzynie, których  wnętrze jest ukształtowane ze specjalnej pianki technicznej dokładnie pod dany model karabinu oraz niezbędne oprzyrządowanie, jak również skrzynię rack 19" do przewozu urządzeń wrażliwych na wstrząsy, która posiada nowatorsko rozwiązany system amortyzacji.
 
AZM Kutno pokaże najnowszy produktu dla wojska - wielozadaniowy transporter opancerzony Świstak. Na targach pojawi się także most towarzyszący na podwoziu samochodowym (MS-20) kryptonim Daglezja, produkowany przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM” Sp. z o.o. Instytut PIAP zaprezentuje na targach swoją najnowszą konstrukcję opracowaną we współpracy międzynarodowej w ramach projektu unijnego. Będą to robot patrolująco-dozorujący Talos oraz inżynieryjny robot Marek  przeznaczony do misji EOD/IED (Eksposive  Ortnantce Disposala/Iproviset Ecsplosive Defice), czyli najtrudniejszychni najniebezpieczniejszych zadań bojowych, takich jak obrona konwoju, torowanie dróg przejazdu, usuwanie i neutralizacja min, improwizowanych ładunków wybuchowych oraz niewybuchów. 
 
„Cywilny” segment produkcji poszerza też z roku na rok Polski Holding Obronny (dawna Grupa Bumar). Na swoich stoiskach obok najbardziej zaawansowanych technologii adresowanych bezpośrednio do służb mundurowych, jak np. rapid L - laserowy miernik prędkości p...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy