Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

1 września 2018

POD NASZYM PATRONATEM: Tour de Magasins

0 96
Druga edycja wyjątkowego spotkania masterclass „Tour de Magasins” odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2015 r.
Druga edycja wyjątkowego spotkania masterclass „Tour de Magasins” odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2015 r. Wydarzenie umożliwia poznanie trzech wybranych centrów dystrybucyjnych, po których oprowadzą uczestników i przedstawią swoje rozwiązania wybitni praktycy o wieloletnim doświadczeniu.
 
Zaproszenie do współpracy przyjęli szefowie nowoczesnych, sprawnie działających i znakomicie zarządzanych obiektów: 
Świętokrzyskiego Centrum Dystrybucji i Logistyki (Alma Alpinex),  Centrum Dystrybucyjnego JYSK,  Centrum Dystrybucyjnego Fresh Logistics.
15 kwietnia 2015 r. - CENTRUM DYSTRYBUCYJNE JYSK W RADOMSKU
 
To centrum obsługujące ponad 500 sklepów w Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Ukrainie, a niedługo w Bułgarii i Rumunii oraz magazyn w Chinach. W pełni automatyczny magazyn wysokiego składowania (High Bay) o pojemności 170 tysięcy miejsc paletowych manualna część pickingowa o wielkości 40 000 m2 (4 hale) magazyny połączone przez system automatycznych przenośników i wind, osobna hala przyjęć z automatycznymi modułami przyjęć do HB (przepływy około 2-3 tysięcy m3 dziennie na wysyłce i podobnie na przyjęciu).
 
16 kwietnia 2015 r. - ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM LOGISTYKI I DYSTRYBUCJI (ALMA ALPINEX) W PIEKOSZOWIE 
 
To nowo powstały obiekt magazynowo - dystrybucyjny wysokiego składowania do obsługi produktów branży FMCG i artykułów składowanych w kontrolowanej atmosferze (chłodzonych). Innowacyjny koncept firmy to połączenie magazynu z pickingiem manualnym i nowoczesnych systemów wspomagających wielopłaszczyznowe zarządzanie przepływami. Centrum to koncepcja modułowej formy rozbudowy do 30 tys. m² magazynów wysokiego składowania. Magazyn CD jest wyposażony w: regały wysokiego składo...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy