Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

1 września 2018

POD NASZYM PATRONATEM: WORLD CLASS LOGISTICS – zarządzanie logistyką na światowym poziomie

0 24
VIII EDYCJA KONFERENCJI GBI PARTNERS Data: 17-18-19 kwietnia 2012 r. Miejsce: Warszawa / Płock

Zapraszamy na VIII edycję konferencji pod hasłem: WORLD CLASS LOGISTICS – ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE oraz na dzień warsztatowy konferencji: WIZYTĘ W ZAKŁADZIE CNH POLSKA, GRUPA FIAT INDUSTRIAL W PŁOCKU.

Konferencja stwarza możliwość wypracowania w gronie praktyków rozwiązań wielu skomplikowanych sytuacji, z którymi praktycy spotykają się w procesie zarządzania swoimi działami. Szczególne znaczenie ma fakt, że eksperci, którzy będą dzielili się w trakcie wydarzenia swoimi doświadczeniami, są praktykami i każdego dnia spotykają się w pracy zawodowej z wieloma wyzwaniami w zarządzaniu Działami Logistyki oraz w realizacji zadań strategicznych dla biznesu. Wartość dodaną udziału w naszej konferencji dodatkowo stanowi możliwość benchmarkingu z praktykami z różnych branż podczas prezentacji, warsztatów, panelu dyskusyjnego oraz przerw i koktajlu.

Zagadnienia prezentowane przez ekspertów na konferencji to m.in.:

Jakich wyzwań możemy oczekiwać·     w logistyce w latach 2012–2015? Ciągłe doskonalenie w obszarze zarządzania bezpieczeństwem oraz czasem pracy pracowników Działu Logistyki Innowacyjne rozwiązania stosowane w nowoczesnych łańcuchach dostaw Optymalne rozwiązania w zakresie IT dla logistyki Co-manufacturing – przykład optymalizacji pro...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy