Relacja z targów MODERNLOG 2018

WYDARZENIA
Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG to jedna z najmłodszych imprez w wystawowym kalendarzu. Pierwsza edycja odbyła się przed rokiem, tegoroczna (5–8 czerwca) była drugą z kolei. Podobnie jak rok wcześniej dominowały automatyka i nowe technologie.

Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG  to jedna z najmłodszych imprez w wystawowym kalendarzu. Pierwsza edycja odbyła się przed rokiem, tegoroczna (5–8 czerwca) była drugą z kolei. Podobnie jak rok wcześniej dominowały automatyka i nowe technologie. 

REKLAMA

TEKST: Michał Jurczak FOTO: MTP, Michał Jurczak
  
– Targi MODERNLOG w swym założeniu są połączeniem nowoczesności i innowacyjności z logistyką oraz szeroko pojmowanym przemysłem. Organizowane są w towarzystwie ITM Polska, które są największą imprezą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej – podkreśla dyrektor targów MODERNLOG, Mateusz Nowakowski, informując, że blisko połowa uczestników ITM Polska to firmy zagraniczne, a obecność w tym gronie przedstawicieli branży logistycznej może stanowić swoiste koło napędowe do ich dalszego rozwoju. 
Na MODERNLOG 2018 dominowały systemy automatyczne, np. pomagające zapewnić maksymalne wykorzystan...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy