Magazynować nowocześnie. Relacja z targów MODERNLOG 2018

WYDARZENIA

Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG to jedna z najmłodszych imprez w wystawowym kalendarzu. Pierwsza edycja odbyła się przed rokiem, tegoroczna (5–8 czerwca) była drugą z kolei. Podobnie jak rok wcześniej dominowały automatyka i nowe technologie.

Targi MODERNLOG w swym założeniu są połączeniem nowoczesności i innowacyjności z logistyką oraz szeroko pojmowanym przemysłem. Organizowane są w towarzystwie ITM Polska, które są największą imprezą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej – podkreśla dyrektor targów MODERNLOG, Mateusz Nowakowski, informując, że blisko połowa uczestników ITM Polska to firmy zagraniczne, a obecność w tym gronie przedstawicieli branży logistycznej może stanowić swoiste koło napędowe do ich dalszego rozwoju. 

Na MODERNLOG 2018 dominowały systemy automatyczne, ułatwiające pracę, np. pomagające zapewnić maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej, tak w poziomie, jak i w pionie. Na rynku jest coraz więcej takich rozwiązań, dotyczących nie tylko samego składowania towarów, ale także monitorowania obiektów magazynowych czy obsługi zatrudnionych w nich pracowników. Inwestowanie w nie może się szybk...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy