POD NASZYM PATRONATEM: Targi TAROPAK 2021

WYDARZENIA

Odliczanie do długo wyczekiwanego święta branży opakowań rozpoczęło się na dobre. Już w dniach 4-6 października 2021 r., pod dachem Międzynarodowych Targów Poznańskich, spotkają się przedstawiciele branży opakowań.

Konstruktywna wymiana doświadczeń, nowości technologiczne i premierowe prezentacje rozwiązań przyszłości dedykowanych branżom takim jak m.in.: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy to tylko część zakresu jaki obejmuje Taropak 2021.

Kolejna edycja Targów Taropak to wydarzenie skupiające uwagę na rosnącej roli automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych. Nieodłącznymi elementami pojawiającymi się podczas spotkania jest technologia związana z produkcją opakowań i etykietowaniem oraz magazynowaniem i co-packingiem. Organizatorzy położyli szczególny nacisk także na wątek tak istotnego w obecnych czasach rozwoju branży e-commerce oraz roli eko-opakowań, jako wyzwań przyszłości.

Hybrydowa formuła

Taropak 2021 odbędzie się w formie hybrydowej – online, z wykorzystaniem dedykowanej Internetowej Platformy Spotkań, która umożliwi kontakty z potencjalnymi partnerami z całego świata i zdobycie nowych rynków zbytu, oraz stacjonarnie – w formie tradycyjnej, pozwalającej na optymalną prezentację produktów, rozwiązań czy wymianę informacji w postaci spotkań na żywo. Platforma umożliwiająca udział w Targach Taropak online, oprócz oczywistych korzyści wynikających ze swobodnego budowania relacji biznesowych niezależnie od lokalizacji, posiada także możliwości katalogowania produktów i łatwego, intuicyjnego dostępu do treści prezentowanych podczas wydarzenia (przed jego rozpoczęciem oraz po nim). Hybrydowość wydarzenia i podwójne możliwości wynikające z kilku wariantów, w których uczestnicy, zależnie od preferencji, mogą wziąć udział w wydarzeniu, pozwalają na nawiązywanie relacji biznesowych (także na płaszczyźnie międzynarodowej) bez konieczności podróży.

Taropak i Polagra

Tegoroczna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 4-6 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, w doborowym towarzystwie Targów Polagra. Wspólna data dla obu wydarzeń, sprzyja merytorycznej wymianie doświadczeń i wsłuchiwaniu się w potrzeby branż tak ściśle ze sobą współdziałających. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość swobodnego zwiedzania ekspozycji zarówno Targów Polagra, jak i Taropak.

Wiedza i doświadczenie

Targi to nie tylko rozmowy biznesowe, nawiązywanie trwałych kontaktów czy poznawanie trendów i nowości rynkowych. Jest to również doskonały czas i miejsce do poszerzania wiedzy, czy poznawania nowych regulacji dotyczących branży. Nie inaczej będzie i w tym roku. Szczególnie istotnym wydarzeniem towarzyszącym Targom Taropak 2021 będzie druga już edycja Konferencji E-commerce, która stanowi idealną okazję do spotkania z ekspertami z dziedziny e-handlu, opakowań w e-commerce, logistyce i magazynowaniu, a także zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży. Program konferencji wciąż jest otwarty. Masz ciekawe doświadczenia? Chcesz podzielić się rozwiązaniami sprzyjającymi rozwojowi branży? A może szukasz przestrzeni, by zrealizować panel dyskusyjny pozwalający na zwiększenie świadomości w istotnym dla Ciebie temacie? Zgłoś się do nas i stań się częścią Konferencji E-commerce!

Dowiedz się więcej na www.taropak.pl.

(Źródło: Grupa MTP)

Przypisy