Dołącz do czytelników
Brak wyników

WYDARZENIA

18 maja 2020

NR 1 (Luty 2018)

Ścieżki do doskonałości. VII Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays

0 25

13-14 czerwca br. to termin tegorocznych Ogólnopolskich Warsztatów Szefów Logistyki LogDays współorganizowanych przez redakcję „Nowoczesnego Magazynu”. Szefowie logistyki spotkają się w Łochowie, by razem z trenerami siódmej edycji spotkania przejść trzema ścieżkami tematycznymi.

Automatyzacja procesów i przejście na cyfrową stronę łańcucha dostaw – to zagadnienia, z którymi mierzą się aktualnie logistycy. Jak przeprowadzić transformację logistyki w przedsiębiorstwie, by sprostać rzeczywistości rynkowej? Potrzebne są: otwarty umysł, znajomość dostępnych rozwiązań, możliwość ich porównania przez wymianę doświadczeń, umiejętność dokonania wyboru, moc przekazywania idei, pozyskanie zaangażowanego zespołu i wytrwałość w realizacji celu. Czy jesteś gotowy by przejść na poziom EXCELLENT? Doskonal swoją wiedzę i kompetencje menedżerskie na LogDays 2018. 

6 powodów, dla których powinieneś wziąć udział w LogDays:

 1. To dwa dni merytorycznych warsztatów dla szefów logistyki, które odbywają się w małych grupach osób rzeczywiście zainteresowanych tematem. Każdy uczestnik tworzy własną, unikatową ścieżkę warsztatów – na LogDays bierzesz udział w tych warsztatach, które Cię interesują.
 2. Bardzo praktyczny program, który odnosi się do najgorętszych tematów związanych z zarządzaniem logistyką – uczestnicząc w LogDays, dowiesz się, jak radzić sobie z: zarządzaniem zespołem, prowadzeniem projektów związanych z automatyzacją i doskonaleniem procesów, wydobywaniem tylko potrzebnych informacji z programów informatycznych. Program LogDays powstaje na podstawie rozmów z logistykami – bez marketingowego przekazu.
 3. Studia przypadków z konkretnych firm – część warsztatów prowadzą sami szefowie logistyki, którzy zrealizowali ciekawe projekty i chcą się podzielić swoim doświadczeniem – uczysz się na przykładach i błędach innych, dzięki czemu nie musisz wyważać raz otwartych drzwi.
 4. Salon technologiczny, a w ramach niego praktyczne pokazy najnowocześniejszych technologii. Wyjątkowa okazja do przetestowaniach rozwiązań.
 5. Specjalnie przygotowana gra logistyczna – sprawdzony sposób na skuteczną integrację wszystkich uczestników LogDays.
 6. Okazja do zbudowania trwałych relacji w branży – dzięki warsztatom nie tylko spotkasz szefów logistyki z innych firm, ale poznasz ich problemy i doświadczenia.

Jeżeli jesteś:

 • szefem logistyki w firmie produkcyjnej,
 • szefem logistyki w firmie handlowej,
 • logistykiem zatrudnionym w firmach świadczących usługi logistyczne,
 • dyrektorem operacyjnym,
 • logistykiem odpowiedzialnym za obsługę internetowych kanałów sprzedaży,
 • szefem centrum dystrybucyjnego,

LogDays jest właśnie dla Ciebie!

 

Lokalizacja: Pałac i Folwark w Łochowie

Kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Pałac i Folwark Łochów to zespół budynków hotelowych z centrum konferencyjnym o standardzie 4 gwiazdek. Do dyspozycji gości są restauracja Paśnik oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne o powierzchni 1500 m². 

Z myślą o relaksie i aktywnym wypoczynku w hotelu znajdują się kryty basen, sauny (łaźnia parowa, sauna fińska, sanarium), kręgielnia, sala sportowa, profesjonalne zaplecze wellness & SPA. Atutem lokalizacji są również rozległe tereny zielone wokół pałacu i obiektu konferencyjnego ze stawem i z dostępem do rzeki Liwiec.

 

Program LogDays 2018

Ścieżka i destynacja: automatyzacja. Nie masz wyboru

Jak wieść niesie, Polska stała się hubem produkcyjnym Europy. Wyssanie pracowników do rosnących jak grzyby po deszczu nowych fabryk i magazynów nie pozostawia wyboru: automatyzuj procesy magazynowe tak szybko się da! Nikt już nie pyta „Czy?”, a „Z kim, za ile i na kiedy?”. 

 • Z kim i na kiedy? – w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania i jego dostawcy, który zrealizuje projekt w pożądanym terminie.
 • Za ile? – jak szacować koszty automatyzacji i negocjować ceny z dostawcami. 
 • Za rękę i krok po kroku: od planowania, przez realizację, po finalny efekt. Jakich błędów nie popełniać, by automatyzacja magazynu była dopasowana do faktycznych potrzeb.
 • Jak szlifuje się automatykę po rozruchu, by wzbogacić się o diament w realizacji procesów logistycznych? Idealne rozwiązania też mogą mieć słabsze punkty – jak doskonalić funkcjonujące rozwiązania automatyczne? Poznaj doświadczenia firm, które automatyzowały i podzielą się praktykami, których nie ma nawet najlepszy doradca logistyczny.
 • Automatyzacja nie wypiera, lecz wspiera zasoby ludzkie – jak przekonać pracowników do polubienia nowych technologii i współpracy z automatami? Jak zarządzać zmianą w organizacji, kiedy mamy do czynienia z transformacją wykonawstwa pracy do nadzoru technologii?

Ścieżka II łańcuch dostaw w cyfrowej rzeczywistości

Zwinność cyfrowego klienta w poruszaniu się pomiędzy kanałami sprzedaży i komunikacji wiąże się z koniecznością ich integracji. S...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy