Autor: Radosław Śliwka

Prezes zarządu  SMART Project; członek Prezydium WIPH. Absolwent Logistyki Transportu na Politechnice Poznańskiej oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Łańcuchem Dostaw. Ukończył studia doktorskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie Współzałożyciel SMART Project – największej w Polsce firmy doradczej w zakresie doskonalenia procesów logistycznych oraz biznesowych.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak firmy rodzinne mogą wykorzystać swoje przewagi do rozwoju w nieprzewidywalnych warunkach rynkowych?

Prowadząc firmę specjalizującą się w zwiększaniu wydajności i redukcji kosztów procesów, miałem przyjemność realizować projekty zarówno dla przedsiębiorstw, które przebiły szklany sufit, jak i tych, które wielokrotnie się od niego odbijały.

Czytaj więcej

Robotyzacja, za którą z własnych kieszeni zapłacą pracownicy

Automatyzacja procesów produkcyjnych i magazynowych jest zagadnieniem, które zostało już omówione ze wszystkich punktów widzenia. Kilka lat temu żadna konferencja branżowa nie mogła odbyć się bez automatyzacji i robotyzacji w programie. Dziś temat ten mocno już spowszechniał, a agendy konferencji skupiają się raczej na aspektach ekologicznych i skutkach pandemii dla łańcucha dostaw.

Czytaj więcej