Autor: STILL Polska

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nowe serie ciągników elektrycznych STILL

Firma STILL wprowadza na rynek dwie nowe serie ciągników elektrycznych i wózków platformowych: LXT i LXW, wyróżniających się pod względem wydajności oraz bezpieczeństwa pracy. System DSR, w który zostały wyposażone, jest nominowany do nagrody IFOY 2022.

Czytaj więcej

Webinar on Demand o wózkach używanych STILL

Firma STILL Polska zmienia metodę dzielenia się know-how ze swoimi klientami. W miejsce relacji dostępnych jedynie w określonym czasie wprowadzone zostają materiały do obejrzenia w dogodnym momencie. Tematem pierwszego webinaru na życzenie są wózki używane.

Czytaj więcej

Biznesowe e-commerce w logistyce – case study

Epidemia była ważnym impulsem do rozwoju kanałów e-commerce w B2B oraz zwiększenia popularności cyfrowych narzędzi komunikacji z klientami. Na przykładzie STILL Polska sprawdziliśmy, jak ewoluowała w tym czasie sprzedaż wózków widłowych przez Internet.

Czytaj więcej

Dwie dekady w życiu wózka

Jednym z rozwiązań intralogistycznych promowanych w pierwszych numerach „Nowoczesnego Magazynu” 20 lat temu był elektryczny wózek czołowy STILL R 60. Jak od tego czasu zmieniła się ta seria? Co mówi nam to o ewolucji branży w tym okresie?
 

Czytaj więcej