Cel – zazielenić logistykę

W BRANŻY

W dniach 15–16 czerwca br. wkrocz z nami na zieloną ścieżkę w zarządzaniu logistyką podczas jubileuszowej, 10. edycji LOGDAYS. To już dekada, a my nie zwalniamy tempa i przychodzimy z nową formułą!
 


Jubileuszowa edycja LOGDAYS ma miejsce w wyjątkowym momencie. Zdaje się, że ekologia przestała być już tylko ozdobnikiem marketingowym, a zrównoważony rozwój i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko zmieniają się w konkretne działania. Nie musimy nikogo przekonywać, że logistyka będzie tu miała ogromną rolę do odegrania. Dlatego podczas 10. edycji LOGDAYS 10 zielonych PRZEKAZAŃ, niczym drogowskaz, wskaże uczestnikom drogę w kierunku doskonalenia logistyki w duchu green. Korzystając z aktualnych trendów, podpowiemy, jak zamienić wyzwania związane ze środowiskiem w nowe możliwości. Poznaj program LogDays 2021!


PRZEKAZANIE 1.


What’s the (European Green) Deal? – Europejski Zielony Ład i logistyka. Czy dziewięć lat to dużo? W kontekście inwestycji logistycznych i ich policzalnych efektów to niewiele. Niestety, tyle właśnie lat pozostało firmom na podjęcie konkretnych działań, by nie polec w walce o konieczną redukcję emisji CO₂...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy