Dzień Otwarty Jungheinrich - online

WEWNĘTRZNY TRANSPORT WYDARZENIA

Jungheinrich kontynuuje tradycję ogólnopolskiego wydarzenia dla branży intralogistycznej – Dni Otwartych.

Polski rynek magazynowy okazał się odporny na skutki pandemii. Co więcej, ma się doskonale i stale się rozwija. Rośnie popyt na powierzchnie magazynowe, których ciągle przybywa. Naturalną konsekwencją tego jest rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania intralogistyczne. Jak będzie wyglądać przyszłość magazynów?

Klienci oraz miłośnicy branży logistycznej i intralogistycznej będą mieli okazję porozmawiać o tym już 20 października br. podczas Dnia Otwartego Jungheinrich. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zorientowani  na rozwój. Porozmawiajmy o przyszłości magazynów.” Jak przygotować się na wyzwania przyszłości, w jakie rozwiązania warto inwestować, by pozostać konkurencyjnym w niezwykle zmiennym środowisku biznesowym? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci firmy. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać bliżej najnowsze osiągnięcia konstruktorów i inżynierów Jungheinrich. Zaprezentowane zostaną nowości produktowe, w tym m.in.

  • podnośnikowy wózek widłowy ERD 220i w technologii li-ion, który jest odpowiedzią na oczekiwania rynku w zakresie wysoce efektywnych energetycznie urządzeń,
  • AGV EKS 215a - niezwykle wydajne wsparcie procesów automatycznych w magazynach,
  • nowy system zarządzania flotą Fleet Management System.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracjihttps://eventory.cc/event/dzien-otwarty-jungheinrich

A poniżej krótka animacja związana z wydarzeniem: https://www.youtube.com/watch?v=WqJUXQHDepk

(Źródło: Jungheinrich)

Przypisy