Autor: Jungheinrich

   

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jungheinrich wśród firm najbardziej zaangażowanych w zrównoważony rozwój

Koncern Jungheinrich otrzymał platynowy certyfikat zrównoważonego rozwoju przyznawany przez agencję ratingową EcoVadis. Jako jedna z wiodących światowych instytucji oceniających odpowiedzialność biznesu, EcoVadis przyznaje status platyny tylko jednemu procentowi certyfikowanych firm. Organizacja przeanalizowała zaangażowanie w zrównoważony rozwój ponad 85 000 podmiotów.

Czytaj więcej

Jungheinrich przejmuje arculus GmbH z Monachium

Jednym z filarów strategii firmy Jungheinrich jest automatyzacja. Konsekwentnie dążąc do rozwoju w tym obszarze koncern w czwartym kwartale 2021 roku przejął arculus GmbH z Monachium, firmę działającą w obszarze autonomicznych robotów AMR, modułowych platform produkcyjnych i oprogramowania do automatyzacji.

Czytaj więcej

Podsumowanie Dnia Otwartego Jungheinrich

20 października 2021 odbyła się kolejna edycja Dnia Otwartego Jungheinrich. Event od lat wpisuje się w kalendarz ważnych wydarzeń branży intralogistycznej. Firma po raz drugi zorganizowała go online - tym razem w wirtualnym magazynie.

Czytaj więcej

Dzień Otwarty Jungheinrich - online

Jungheinrich kontynuuje tradycję ogólnopolskiego wydarzenia dla branży intralogistycznej – Dni Otwartych.

Czytaj więcej

Bezbłędne koło. Rozwiązania Jungheinrich dla DT SWISS-POLSKA

Usprawnienie przepływu materiałów, budowa akumulatorowni, możliwość wysokiego składowania, a do tego skuteczny serwis –  to cztery strategiczne cele, jakie firma DT SWISS postawiła przed dostawcą sprzętu magazynowego.

Czytaj więcej

To takie buty…

Dynamiczny rozwój i ciągle rosnąca liczba zamówień online spowodowały potrzebę rozbudowania magazynu firmy CCC w Polkowicach o dodatkowe 18 500 m2. Obecnie posiada on łączną powierzchnię 110 000 m2, wysokość 22 m i jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce. Jego możliwości składowania to 23 mln par butów, co stanowi niemal połowę rocznej sprzedaży. Sprawność przeprowadzanych procesów logistycznych ma kluczowe znaczenie dla terminowego dostarczania towarów do sklepów i klientów. Nowa przestrzeń musiała być zagospodarowana tak, aby optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię i wysokość.
 

Czytaj więcej

Pionier z 20-letnim stażem

W 1999 r., przed wejściem w nowe millennium, odczuwalny był wielki entuzjazm i zapotrzebowanie na nowinki technologiczne. Trend ten nie ominął także branży intralogistycznej. To właśnie w 1999 r. firma Jungheinrich wprowadziła na rynek nowy, udoskonalony model wózka widłowego EFG, który okazał się prekursorem nowoczesnej obsługi magazynów. Po 20 latach firma Jungheinrich prezentuje szóstą serię tego modelu.
 

Czytaj więcej