Kärcher Sp. z o.o.

Katalog firm

Dane podstawowe:

Nazwa:
Kärcher Sp. z o.o.
Adres:
Stawowa 140
31-346 Kraków
Telefon:
+48 12 63 97 222
  • O firmie
  • Certyfikaty
  • Oferta
  • Sprzedaż
O firmie

Alfred Kärcher GmbH to niemiecka firma z ponad 75-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń do zachowania czystości w domu i w pracy. Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.

Nagrody i wyróżnienia

Posiadane w ofercie firmy - urządzenia marki Kärcher uhonorowane zostały wieloma międzynarodowymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. za rozwiązania konstrukcyjne, design oraz stopień przydatności w konkretnej branży. Także w Polsce urządzenia Kärcher zostały dostrzeżone i wyróżnione przez środowiska i instytucje opiniotwórcze.

Wśród wyróżnień i nagród można znaleźć m.in. tytuł Produkt Wykonawcy 2012 dla NT 65/2 Tact2, profesjonalnego odkurzacza, który został zaprojektowany z myślą o branży remontowo-budowlanej, przemyśle i motoryzacji; nagrodę The Golden Broom 2011 dla technologii przyszłości - eco!efficiency, obecnej m.in. w profesjonalnym odkurzaczu Kärcher T 12/1 eco!efficiency, przyznaną na międzynarodowych targach ISSA INTERCLAN 2011 w Warszawie, skierowanych do branży utrzymania czystości; nagrodę Innovation Award 2012 dla szorowarki B 80, przyznaną na międzynarodowych targach ISSA INTERCLEAN 2012 tym razem w Amsterdamie, nagrodę Top Builder przyznaną już po raz czwarty tym razem dla HD 9/50-4 Cage, nagrodę Produkt Roku 2010 Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych w kategorii Narzędzia i warsztat, dla automatycznej myjni części PC 60/130 T. W 2013 zostały nagrodzone: The Golden Broom 2013 na targach ISSA INTERCLEAN 2013 w Warszawie – zamiatarka 105/100 R, Złotymi Medalami 2013 na Międzynarodowych Targach Poznańskich Komtechnika 2013 – system czyszczenia paneli słonecznych iSolar oraz komunalny nośnik narzędzi MIC 34 C.

Dla firmy Alfred Kärcher GmbH & Co KG innowacyjność jest jednym z najważniejszych czynników rozwoju. Nowatorskie rozwiązania technologiczne opracowane przez ponad 700 inżynierów i techników Kärcher zostały objęte już ponad 1300 patentami.

Certyfikaty

ISO 9001 - Alfred Kärcher GmbH & Co
Stały wzrost wymagań naszych klientów zaspokajany jest poprzez dbałość producenta o jak najwyższą jakość swoich wyrobów, co znalazło wyraz w przyznaniu firmie Alfred Kärcher GmbH & Co w dniu 22.07.1991 certyfikatu jakości ISO 9001 nr FM 12810. Wyroby firmy Kärcher są ustawicznie poddawane wewnętrznym testom jakościowym oraz regularnie kontrolowane przez Brytyjski Instytut Kontroli BSI
 

ISO 14001 - Product Service TÜV
W 1996 roku firmie Alfred Kärcher GmbH został przyznany, zgodnie z ostrymi międzynarodowymi przepisami, certyfikat Product Service TÜV: DIN EN ISO 14001 nr RM 9611 10088 272 świadczący o uznaniu systemu zarządzania firmy w dziedzinie ochrony środowiska.

EN 60204, EN 60335 i CE
W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, urządzenia firmy Kärcher spełniają europejską energetyczną normę EN 60204 i EN 60335 oraz posiadają wymagane świadectwa CE, na polskim rynku - odpowiednik: PL. - Deklaracja Zgodności lub dopuszczenie do obrotu Decyzją Urzędu Dozoru Technicznego UC-143/3 z dn. 1.06.1997. Urządzenia przeznaczone do użytku domowego (CPE) posiadają w naszym kraju certyfikaty bezpieczeństwa "B".

Oferta

W Polsce Kärcher obecny jest od 1993 roku oferując innowacyjne produkty i technologie czyszczenia: od urządzeń dla rynku konsumenckiego po wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące, przemysłowe odkurzacze, urządzenia piorące i do czyszczenia parą (bez użycia środków chemicznych), szorowarki, zamiatarki, stacjonarne urządzenia ciśnieniowe i odkurzacze samoobsługowe, myjnie samochodowe, systemy recyrkulacji wody oraz firmowe środki czyszczące dla szeregu branż (np. hotelarstwo, gastronomia, budownictwo, rolnictwo, motoryzacja, rzemiosło, handel, usługi porządkowe, logistyka) oraz różnorodne wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych.

Rozwiązania dla branży transportowej, logistyki i magazynów to rozwiązania pozwalające czyścić wewnątrz (przestrzeni z paletami) i na zewnątrz magazynów (np. doków przeładunkowych), to systemy czyszczenia ręcznego, myjnie jednoszczotkowe, automatyczne myjnie pojazdów użytkowych oraz czyszczenie cystern a także rozwiązania do zastosowań specjalnych (czyszczenie pociągów, samolotów, statków czy kontenerów.

http://www.karcher.pl/pl/Rozwiazania_dla_biznesu/Transport.htm

Sieć sprzedaży

Dostępność produktów Kärcher i usług serwisowych urządzeń Kärcher gwarantuje ogólnopolska sieć sprzedaży i serwisu. Polska sieć sprzedaży i serwisu urządzeń profesjonalnych i przeznaczonych do użytku domowego firmy Kärcher liczy obecnie ponad 600 punktów w całym kraju. Sprzedaż urządzeń, wyposażenia oraz środków czyszczących do zastosowań profesjonalnych liczy dziś ok. 200 punktów sprzedaży w całym kraju. W ramach współpracy handlowej z sieciami hipermarketów, urządzenia domowe Kärcher są także oferowane w ponad 400 halach sprzedaży w Polsce. A dodatkowo poprzez firmy dealerskie urządzenia Kärcher z przeznaczeniem dla prywatnych użytkowników trafiają do sklepów AGD w całym kraju. Dodatkowym kanałem sprzedaży jest sieć. Formuła sklepów rozwijana jest w ramach strategii korporacyjnej Kärcher, które celem jest zbudowanie globalnej sieci sklepów, które w każdym miejscu na świecie poprzez jednorodną wizualizację graficzną i system organizacji sprzedaży będą z łatwością rozpoznawane przez potencjalnych klientów. Każdy Kärcher Center staje się tym sposobem wizytówką firmy, poświadczającą pełny zakres kompetencji Kärcher od etapu produkcji urządzeń czyszczących, poprzez spójną i jednorodną prezentację kompletnej oferty Kärcher w punkcie sprzedaży, profesjonalne doradztwo i sprzedaż aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Szczegółowe informacje na temat sieci sprzedaży pod adresem:
http://www.karcher.pl/pl/Gdzie_kupic.htm

Przypisy