Dział: Katalog firm

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Logis

Czytaj więcej

Zapasy pudeł zmniejszone o 90% – to tylko jeden z przypadków

Na temat technologii On Demand Packaging® i jej roli w optymalizacji zarządzania opakowaniami z Rafałem Wiraszką, Sales Manager Poland Packsize Polska Sp. z o.o., rozmawia Magdalena Libiszewska.

Czytaj więcej

7R SA

Czytaj więcej

Airplus Excel by Storopack

W listopadzie br. — w magazynie firmy COTY Polska w Bielsku Białej uruchomiono kolejny na polskim rynku nowoczesny system AIRPLUS EXCEL do produkcji wypełniacza do kartonów. Zainstalowano 6 silosów (o łącznej pojemności 10 m3) zasilanych sześcioma maszynami Airplus Excel firmy STOROPACK.

Czytaj więcej

Wirtualne laboratoria — sukces innowacji

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu przy współpracy z firmą L-Systems tworzy innowacyjną metodę kształcenia w szkołach logistycznych. W ramach projektu „Wirtualne laboratoria — sukces innowacji” 48 szkół kształcących w zawodach: technik logistyk i technik spedytor z obszaru całego kraju — będzie uczyć w oparciu o system iScala
firmy Epicor dostępny przez internet.

Czytaj więcej

logifact® WMS w magazynie Topaz

Jednym z projektów zakończonych przez firmę Logifact w ubiegłym roku było wdrożenie systemu logifact®WMS w magazynie firmy Topaz.

Czytaj więcej

RX 70-60/80 i żadna praca nie ciąży

Seria RX 70 firmy STILL ma nową głowę rodziny. Najnowszy model o udźwigu od 6 do 8 ton imponująco łączy wydajność człowieka i maszyny. Efektywność osiąga dzięki współdziałaniu mocy, precyzji, ergonomii i zwartej konstrukcji.

Czytaj więcej

Regał na drobiazgi

Magazynowanie dużej ilości drobnych elementów to w dużej mierze domena firm produkcyjnych, które muszą przechowywać liczne podzespoły do produkcji, jak również części wykorzystywane przez działy utrzymania ruchu. Także firmy dystrybucyjne mają w swoich ofertach wiele małych artykułów.

Czytaj więcej

Pit Stop Line, pomarańczowa informacja

W Trelleborg Wheel Systems za podstawowe uznaje się trzy powiązane ze sobą fakty, że wózek widłowy to jest najważniejsza maszyna na świecie, a każdy jej element powinien zwiększać wydajność oraz bezpieczeństwo i obowiązkiem Trelleborg Wheel Systems jest wcielenie tych założeń w życie. Wskutek tych założeń w TWS Industrial Tires zostało opracowane innowacyjne rozwiązanie pod nazwą Pit Stop Line, zapewniające dodatkową wartość dla klienta. 

Czytaj więcej