Dołącz do czytelników
Brak wyników

DODATEK SPECJALNY: „CASEBOOK PROJEKTÓW MAGAZYNOWYCH”

21 grudnia 2021

NR 6 (Grudzień 2021)

Od rafinerii w USA po hipermarkety w Tajlandii. Komputer mobilny RS50

0 346

Wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie i sieć partnerów na całym świecie, CipherLab z powodzeniem wprowadza innowacyjne rozwiązania do automatycznej identyfikacji. Bliska współpraca z autoryzowanymi dystrybutorami pozwala na zrozumienie potrzeb klientów końcowych i przygotowanie produktów, które spełnią ich wymagania. Portfolio tajwańskiego producenta jest niezwykle szerokie, zawiera m.in. wiele różnych czytników kodów kreskowych oraz terminali danych.

Popularnością cieszy się RS50 – wytrzymały komputer dotykowy z systemem Android. Wiodąca w branży, międzynarodowa firma naftowo-gazowa z siedzibą w USA z powodzeniem wykorzystuje właśnie ten model. Seria RS50 od CipherLab została zarekomendowana przez integratora systemów jako niezawodna opcja sprzętowa. Przy jego użyciu możliwe jest prowadzenie kontroli jakości poprzez skanowanie kodów kreskowych, co pozwala upewnić się, że odpowiednia ropa i gaz są umieszczane we właściwych pojemnikach oraz beczkach. Wszechstronne zbieranie danych spełnia wymagania firmy dotyczące odczytu kodów 2D. Oprócz niezawodnej obsługi Wi-Fi, RS50 jest również kompatybilny ze wszystkimi głównymi operatorami komórkowymi w USA, zapewniając użytkownikom najwyższą mobilność w biurze jak i w terenie. Dodatkowo RS50 odznacza się klasą szczelności IP65/67 i odpornością na upadek z wysokości 1,8 m, a jednocześnie jest w stanie wytrzymać 1000 upadków z 1 m w trudnych warunkach. Jedna z czołowych marek w branży środków smarnych, będąca autoryzowanym dystrybutorem smarów oraz olejów specjalistycznych w stanie Missouri, wdrożyła projekt z wykorzystaniem serii RS50 wraz z oprogramowaniem firmy gazowo-naftowej. Po pomyślnej implementacji aplikacji u autoryzowanego dystrybutora, przedsiębiorstwo z sektora paliwowego zdecydowało się na promowanie rozwiązania w swojej amerykańskiej sieci sprzedawców smarów w całym kraju. 
 


Aby usprawnić procesy i zwiększyć produktywność pracowników, jeden z największych hipermarketów, z ponad 100 placówkami w Tajlandii, oferujący szeroką gamę najwyższej jakości artykułów spożywczych, produktów importowanych i wielu innych towarów ogólnych, postawił na CipherLab i wybrał serię RS50. Celem była optymalizacja procesu kompletacji, załadunku i wysyłki w ruchliwym magazynie. Zdecydowano się na wprowadzenie rozwiąz...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy