Dołącz do czytelników
Brak wyników

W BRANŻY

7 lipca 2022

NR 3 (Czerwiec 2022)

Smart Warehouse pod hasłem automatyzacji i cyfryzacji. Relacja z targów Modernlog 2022

0 267

Nie słabnie zainteresowanie automatyzacją pracy w magazynie i cyfryzacją danych – wynika z rekordowej frekwencji na konferencji Smart Warehouse, która odbyła się 1 i 2 czerwca w ramach targów Modernlog w Poznaniu. To tutaj spotkali się logistycy z całej Polski, aby szczerze porozmawiać o nowoczesnych technologiach i wyzwaniach stojących przed branżą logistyczną. Do jakich wniosków doszli? Kilka z nich prezentujemy poniżej.

Pięć paneli dyskusyjnych, dwa dni praktycznej wiedzy, 33 prelegentów z kilkudziesięciu znanych marek i 593 osoby zarejestrowane – tak w kilku liczbach można podsumować konferencję Smart Warehouse, która odbyła się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog w Poznaniu. Po raz kolejny okazało się, że automatyzacja procesów magazynowych, cyfryzacja danych czy robotyzacja to wciąż ciekawe tematy do dyskusji. 

E-commerce, digitalizacja i automatyczne systemy składowania 

Pierwszy dzień konferencji otworzyło spotkanie trzech ekspertów, którzy nigdy wcześniej nie spotkali się na jednej scenie. Wzięli w niej udział Mirek Gral (Last Mile Experts), Arkadiusz Kawa (Łukasiewicz-PIT) i Damian Kołata (Cushman&Wakefield), którzy pod nadzorem Marty Cudziło (Łukasiewicz-PIT) przeanalizowali obecną kondycję e-commerce w Polsce i odnieśli się do bieżących trendów. Nie zabrakło także międzynarodowych wątków, np. oc...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy