Wyzwania dla branży logistycznej i magazynowej

W BRANŻY

Uczestnicy tegorocznego, XIV Kongresu Modern Warehouse mieli możliwość wzięcia udziału w licznych panelach, dyskusjach, wyjątkowych sesjach i spotkaniach biznesowych, w których nakreślone zostały wyzwania, przed którymi stoją firmy z obszaru logistyki i magazynowania. Zaprezentowano innowacyjne rozwiązania przyczyniające się do wzrostu efektywności i optymalizacji przepływu towarów.

ZMIENNOŚĆ OTOCZENIA BIZNESOWEGO

Pierwszy panel „Zmienność otoczenia biznesowego – jak ewoluuje rynek magazynowy na przestrzeni ostatniego roku” otworzyła Justyna Huet-Sujecka z CEVA Logistics z prelekcją „Odpowiedź rynku logistycznego na trendy i wyzwania współczesnego świata”. Wskazała w niej główne wyzwania i trendy na rynku logistycznym oraz zaprezentowała rozwiązania, jakie stosuje firma w obszarze zintegrowanego procesu obsługi klienta, doskonalenia serwisu, innowacyjnych technologii. Podkreślone zostało zaangażowanie firmy w działania koncentrujące się na ekologicznej logistyce i zrównoważonym rozwoju – od rozwiązań w zakresie śladu węglowego, przez efektywność energetyczną po stosowanie alternatywnych źródeł energii. 

REKLAMA

 


Następnie o bezpieczeństwie operacji magazynowych w kontekście współczesnych zagrożeń, w tym w kontekście wojny w Ukrainie, opowiadał J...

TA CZĘŚĆ SERWISU DOSTĘPNA JEST TYLKO DLA PRENUMERATORÓW.

Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do materiałów
Zaloguj się

Przypisy