Dołącz do czytelników
Brak wyników

W BRANŻY

13 maja 2022

NR 2 (Kwiecień 2022)

Zapowiedź Targów Logistyki i Magazynowania MODERNLOG 22. Logistyka 4.0 w centrum uwagi MODERNLOG

0 52

Od 31 maja do 3 czerwca 2022 roku na terenie MTP odbędą się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Środowisko branży logistycznej przygotowuje się na spotkania z menedżerami i ekspertami łańcucha dostaw oraz do udziału w konferencji Smart Warehouse, a także do pokazów maszyn na żywo w strefie In4Log.

Na przełomie maja i czerwca w Poznaniu zagoszczą wystawcy z Polski i zagranicy, którzy w gronie profesjonalistów zaprezentują m.in. rozwiązania z zakresu automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu. – Obecna sytuacja na rynku sprawia, że branża logistyczna potrzebuje dużego wsparcia technologicznego. Zerwane łańcuchy dostaw, braki kadrowe, wzrosty czynszów za powierzchnię magazynową czy rosnące wymagania klientów e-commerce to wyzwania, z którymi mierzą się na co dzień pracownicy tego sektora – mówi Hanna Zdrojewska, dyrektor targów MODERNLOG. – To z myślą o nich przygotowujemy kolejną edycję MODERNLOG zapraszając wraz z wystawcami do zapoznania się z rozwiązaniami optymalizującymi pracę i procesy logistyczne. 
 


Efektywnie i bez pułapek 

Spotkania targowe to doskonała okazja do zaprezentowania nowości produktowych, ale także rozpowszechnienia wiedzy na temat sprawdzonych systemów. Hörmann Logistik Polska przedstawi ofertę skierowaną do firm, które oczekują bezpiecznego, sprawnego oraz bezawaryjnego rozwiązania miniload – Chcielibyśmy pokazać odwiedzającym targi MODERNLOG rozwiązanie AutoStore wraz z systemem WMS HiliS, które sprawiają, że magazynowanie jest efektywne, a każdy z produktów dostępny od ręki – zapowiada Paweł Łusiak, Sales Manager, Hörmann Logistik Polska. – Na naszym stoisku będzie można spotkać osoby odpowiedzialne zarówno za zarządzanie spółką, jak i inżynierów, którzy na co dzień projektują wyżej wspomniane systemy – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Wśród wystawców targów MODERNLOG znaleźć będzie można także przedstawicieli firm produkcyjnych. Wśród nich bekuplast zwróci uwagę na konieczność właściwego doboru pojemników. – Od blisko czterech dekad firma bekuplast, jako producent pojemników plastikowych dla wielu branż, z powodzeniem zaspokaja potrzeby rynku w zakresie rozwiązań wspierających transport, magazynowanie i logistykę – opowiada Grzegorz Czajkowski, dyrektor handlowy, bekuplast. – Warto zdać sobie sprawę, jak ważnym elementem w działalności każdej firmy jest posiadanie dostosowanych do potrzeb, praktycznych i wytrzymałych pojemników magazynowych. Dlatego z przyjemnością spotkamy się na stoisku bekuplast, aby podzielić się naszymi doświadczeniami i rozwiązaniami odpowiadającymi wymaganiom nowoczesnej automatyki magazynowej.
Nowoczesne wyposażenie magazynu, a także rozwiązania z zakresu logistyki 4.0 stanowią główną oś ekspozycji targów MODERNLOG. To tut...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy