Autor: Adam Brzozowski

  

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Bramy z gwarancją świętego spokoju

Są coraz wygodniejsze w użyciu, coraz bardziej funkcjonalne, a także coraz szybsze. 
Rynek bram i drzwi stosowanych w halach magazynowych i przemysłowych bardzo się w ostatnich latach rozwinął. Jednym z głównych elementów decydujących o jakości bram jest bezpieczeństwo eksploatacji.

Czytaj więcej

Czas paleciaków

Rynek urządzeń poziomego i pionowego transportu magazynowego „pęka w szwach”. Producenci i dystrybutorzy mocno rywalizują ze sobą, starając się przekonać do swych produktów użytkowników. Większość popularnych paleciaków to rozwiązania bardzo podobne do siebie konstrukcyjnie. A i zastosowanie mają takie samo. 
Wykorzystuje się je zresztą nie tylko w obiektach magazynowych, ale również 
w halach fabrycznych, sklepach, centrach handlowych. 

Czytaj więcej

Ręczna robota

Urządzenia wspomagające procesy magazynowe bywają dosyć kosztowne. Potrafią jednak w wielu przypadkach tak znacząco zracjonalizować pracę, że na łatwo policzalne korzyści finansowe nie trzeba długo czekać. 

Czytaj więcej

Magazynowy zawrót głowy

Podczas tegorocznego Taropaku (15-18 września) hale Międzynarodowych Targów Poznańskich „pękały w szwach”. Spore były również prezentacje na terenach otwartych. Nas najbardziej interesowały nowości dla gospodarki magazynowej.   

Czytaj więcej

Transporta z widłami

Doroczny, czerwcowy Salon Logistyki, Transportu i Spedycji Transporta w Poznaniu to między innymi prezentacja urządzeń techniki magazynowej, w tym wózków widłowych. 

Czytaj więcej

Widlasty Nexen

 Coraz większa konkurencja na polskim rynku wózków widłowych. Kolejną nową marką, która się na nim pojawiła, jest brytyjski Nexen.

Czytaj więcej

Hiszpan do zadań specjalnych

Mast to na razie mało znana marka na naszym rynku wózków widłowych. Hiszpański producent, mający już na swym koncie spore sukcesy handlowe w innych krajach europejskich, teraz postanowił spróbować szczęścia również w Polsce.

Czytaj więcej