Autor: Waldemar Witczak

dyrektor regionalny SEGRO

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Bohater magazynowej codzienności

Sprawne funkcjonowanie nieruchomości to wypadkowa wielu czynników, ale przede wszystkim ciężkiej pracy i zaangażowania dużej grupy osób. Odpowiednia wiedza, doświadczenie i odpowiedzialność pozwalają sprawnie koordynować wszystkich podwykonawców, sprawować nadzór nad umowami i ich realizacją oraz, co najważniejsze, utrzymywać dobre relacje z najemcami. Dlatego property managerowie pełnią tak kluczową funkcję zarówno dla samych nieruchomości, jak i dla firm nimi zarządzających. Właściwa osoba oraz odpowiedni model zarządzania nieruchomościami w firmie gwarantują jej sprawne działanie, implementację innowacyjnych rozwiązań oraz sprawną reakcję na potrzeby najemców. 
 

Czytaj więcej

Skok na logistykę miejską

Magazyny miejskie, zlokalizowane blisko centrów największych aglomeracji, cieszą się rosnącą popularnością. Bez wątpienia ogromny wpływ ma na to prężnie rozwijająca się sprzedaż internetowa. Inwestorzy poszukują obiektów, które pozwolą im być blisko klientów, zapewnią możliwość sprawnej realizacji dostaw, a tym samym pomogą zbudować przewagę konkurencyjną. Wszystko wskazuje na to, że po silnym wzroście wywołanym pandemią w najbliższych latach e-commerce będzie umacniać udział w branży handlowej, a magazyny miejskie jeszcze częściej pojawiać się będą w ofertach deweloperów.

Czytaj więcej

Magazynowanie oszczędności czy oszczędności w magazynowaniu?

Siła przetargowa dewelopera i właściciela nieruchomości magazynowych w kontekście kosztów eksploatacyjnych zależy od jego polityki. W przypadku długofalowych planów zarządzania parkiem deweloper będzie chciał zadowolić klientów, a zadowolony klient to taki, który płaci mniejsze rachunki. 

Czytaj więcej