Autor: Krzysztof Winkowski

     

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Od czego zacząć proces automatyzacji magazynu? Najlepsze praktyki automatyzacji magazynu

Decyzja, kiedy zautomatyzować magazyn, zależy od wielu czynników. Należy ocenić swoje procesy i procedury, zbadać swój łańcuch dostaw, zweryfikować własną wiedzę fachową i zidentyfikować luki w obecnej technologii oraz przyszłych celach biznesowych.

Czytaj więcej

Automatyzacja magazynu. Technologie automatyki magazynowej

Automatyzacja magazynu to proces polegający na automatycznym przenoszeniu towarów do magazynu i z magazynu do klientów, przy minimalnej pomocy człowieka. Automatyzacja pozwala firmom wyeliminować pracochłonne czynności, które obejmują powtarzalną pracę fizyczną oraz ręczne wprowadzanie danych i ich i analizowanie.

Czytaj więcej

Związek między logistyką, łańcuchem dostaw a przemysłem 4.0. Cyfrowy bliźniak w łańcuchu dostaw

W ostatnich latach internet rzeczy (IoT) staje się coraz bardziej rozpowszechniony, co spowodowało, że cyfrowe bliźniaki przyciągają wiele uwagi. Stwarzają one możliwość testowania i prognozowania zmian związanych z zasobami i procesami w różnych scenariuszach „co jeśli”.

Czytaj więcej

Czy jest możliwe zdalne zarzadzanie magazynem? Magazyn jutra

Wizualizacja łańcucha dostaw pozwala uczestnikom tego procesu śledzić, zarządzać, planować i automatyzować sieci logistyczne zdalnie, w czasie rzeczywistym przez internet i skupić się głównie na rzeczywistości fizycznej zamiast na obserwacji danych po zakończeniu pracy.

Czytaj więcej