LogiMAT 2022. Światowa czołówka w Stuttgarcie

W BRANŻY

Podczas Międzynarodowych Targów Rozwiązań Intralogistycznych i Zarządzania Procesowego LogiMAT 22, wiodący światowi producenci wózków przemysłowych zaprezentują swoje najnowsze osiągnięcia i innowacje w zakresie mobilnego transportu magazynowego światowego przemysłu. LogiMAT to spójny przegląd wielu premier rynkowych, co świadczy o znaczeniu tego wydarzenia na arenie światowej. Targi odbędą się od 31 maja do 2 czerwca 2022 roku w Stuttgarcie.

Wystawcy reprezentujący sektor wózków przemysłowych przedstawią wiodące trendy w branży podczas tegorocznej edycji Targów LogiMAT, poświęconych rozwiązaniom z dziedziny intralogistyki i zarządzania procesowego. 

Na topie wózki autonomiczne

Globalny rynek przepływu materiałów ponownie przekroczył prognozowane wartości wzrostu, a wiodący producenci odnotowali dwucyfrowe zyski w 2021 r. Jungheinrich ogłosił, że rok 2021 charakteryzował się największym wzrostem dochodów w historii firmy, notując 45-procentowy wzrost nowych zamówień. Grupa Kion, której podmioty zależne – Linde Material Handling, Still GmbH i Baoli EMEA S.p.A. znajdują się wśród wystawców podczas Targów LogiMAT 2022, ogłosiła roczny wzrost rzędu 40,9% w stosunku do roku poprzedniego w dziale sprzedaży wózków przemysłowych i usług. Wolumen nowych zamówień wzrósł o 51% w porównaniu do 2021 r. 
Największą tendencję wzrostową odnotowano w segmencie wózków czołowych, natomiast istotne zwiększenie obrotów nastąpiło również w sektorze elektrycznych wózków widłowych.
 


Te...

Pozostałe 90% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 papierowych oraz elektronicznych wydań magazynu
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego i archiwalnych wydań czasopisma
  • ... i wiele więcej!

Przypisy