Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

14 stycznia 2019

PEKAES z nowym terminalem w Białymstoku

0 203
PEKAES otworzył w Białymstoku nowoczesny terminal dystrybucyjny klasy A, który poszerza skalę możliwości operacyjnych PEKAES w tym rozwijającym się regionie kraju.

Początek 2019 roku stoi pod znakiem dalszego rozwoju sieci dystrybucyjnej PEKAES. Spółka oddała do dyspozycji Klientów ergonomiczny terminal dystrybucyjny klasy A, który znajduje się  
na terenie nowoczesnego parku logistycznego Panattoni w Białymstoku. Obiekt zapewni sprawną obsługę jeszcze większej liczby przesyłek krajowych i międzynarodowych.

Nowy obiekt PEKAES w Białymstoku to przestronna, funkcjonalna konstrukcja, o powierzchni całkowitej blisko 2000 mkw. Wyposażony został we wszystkie niezbędne urządzenia techniczne wspierające obsługę przesyłek drobnicowych w procesie sortowniczym. Zgodnie z najlepszymi standardami i polityką firmy, w obiekcie zastosowano rozwiązania energooszczędne. Natomiast z myślą o pracownikach, stworzono przyjazną strefę wypoczynku na świeżym powietrzu.

Podlasie to jeden z tych regionów Polski, który przeżywa obecnie intensywny rozwój. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost naszej działalności, którego efektem jest uruchomienie terminalu w nowej lokalizacji. Spełnia on najwyższe standardy, jak i jest doskonale przygotowany do realizacji przyszłych projektów.stwierdza Maciej Bachman, prezes zarządu PEKAE...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy