Autor: Ewa Kos

     

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Rośnie znaczenie centrów fulfillmentowych. Fulfillment wspiera e-commerce

Frisbo, największa w Europie platforma e-fullfilmentowa, planuje zebrać kolejne 10 mln EUR na rozszerzenie działalności, czyniąc next-day delivery standardem na całym kontynencie. Firma na początku roku zebrała już 1,8 mln EUR na skalowanie działalności.

Czytaj więcej

Jakie wskaźniku raportowania ESG? Standaryzacja ESG

ESG, czyli kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym, stają się kluczowym elementem budowania strategii biznesowych firm.

Czytaj więcej

Jak zapakować niestandardowe towary? Automatyzacja pakowania w przemyśle meblowym

Dobrze zorganizowane procesy pakowania mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie zakładów produkcyjnych, centrów logistycznych czy sklepów. Dobranie właściwego opakowania może zoptymalizować biznes i przenieść go na wyższy poziom.

Czytaj więcej

W jaki sposób urządzenia print&apply mogą się przysłużyć integratorom systemów automatyki? Precyzja i brak pomyłek

Możliwość znakowania i śledzenia wyrobów w całym łańcuchu dostaw jest coraz bardziej doceniana nie tylko przez specjalistów ds. logistyki, producentów i integratorów systemów, ale także przez ich klientów i partnerów.

Czytaj więcej

Liczy się pojemność i wszechstronność. RFID, kody kreskowe czy kody QR – co wybrać?

Każda firma, która nosi się z zamiarem wdrożenia u siebie automatycznej identyfikacji, stoi przed wyborem jednego z trzech rozwiązań – kodów kreskowych, kodów QR i rozwiązań opartych na technologii RFID.

Czytaj więcej

Trendy na rynku powierzchni magazynowych. Nowoczesne powierzchnie magazynowe

Poprzedni rok był absolutnie rekordowy pod kątem dostarczonej powierzchni, a jej zasoby przekroczyły poziom 24 mln m2. Warto wspomnieć, że w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy roku wynajęto aż 5 mln m2 i jest to wynik o ponad 40% lepszy niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Ponadto w budowie cały czas znajduje się 3,7 mln m2, a więc prawie 150% więcej niż w podobnym okresie zeszłego roku.

Czytaj więcej