Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

26 kwietnia 2019

100 wózków do wzięcia

0 240
25-26 kwietnia br. w Mrowinie k. Poznania odbyła się druga edycja Targów Wózków Używanych, organizowanych przez firmę STILL Polska w Europejskim Centrum Odnawiania Wózków Widłowych w podpoznańskim Mrowinie.

Ponad 100 odnowionych wózków, strefa TaniWidlak.pl, gdzie znajdowały się wózki nieodnowione, strefa partnerów STILL oraz warsztat, w którym odbywa się renowacja pojazdów – to wszystko do dyspozycji targowych gości.

Jak twierdzi Paweł Włuka, marketing manager STILL Polska, najpopularniejszą grupą wózków odnowionych jest model RX 20. Na rynek wtórny wchodzi już jego nowa generacja, która zadebiutowała rok temu. W ofercie wózków odnowionych znajdują się przede wszystkim wózki techniki magazynowej oraz elektryczne wózki czołowe. 

STILL oferuje cały przekrój modeli wózków z drugiej ręki. Taniwidlak.pl to portal ogłoszeniowy, za pośrednictwem którego firma wystawia wózki nieodnowione. Używane pojazdy nie zawsze poddawane są renowacji – decyduje o tym ich stan techniczny, funkcjonalność i opłacalność odnowy. Nieodnowione wózki używane pojawiają się na platformie Tan...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy