Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

15 stycznia 2019

Agility zainwestuje w cyfrową platformę logistyczną Shipa

0 178
Agility, globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych, w ciągu najbliższych trzech lat zainwestuje 100 mln USD w projekt uruchomienia cyfrowej platrormy logistycznej Shipa.com.

Shipa to cyfrowa platforma logistyczna, która ułatwia przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym zarządzanie międzynarodowym i lokalnym transportem towarów przez Internet. Shipa.com opiera się na światowej sieci i infrastrukturze operatora logistycznego Agility.

- Shipa.com, dzięki zastosowanej technologii, ułatwia działalność zarówno niewielkim firmom, które mogą zarządzać łańcuchami dostaw przy pomocy kilku kliknięć, jak i klientom indywidualnym, którzy na telefonie mogą sprawdzić status zamówionej przesyłki -  mówi Henadi Al-Saleh, przewodnicząca rady nadzorczej Agility. - Dzięki Shipa.com logistyka staje się wygodniejsza, bardziej zrozumiała, a jednocześnie prostsza i dostępna dla wszystkich. 

W skład platformy Shipa.com wchodzą Shipa Freight, Shipa Ecommerce oraz Shipa Delivery. Shipa Freight pomaga małym i średnim firmom w transporcie towarów na całym świecie i wykorzystaniu możliwości oferowanych przez globalną gospodarkę. Shipa Ecommerce ułatwia zarządzanie procesem logistycznym w handlu internetowym, dostawami oraz zwrotami w obszarze Zatoki Perskiej. Usługa ta skierowana jest do sieci handlowych z USA, UE, Azji oraz Bliskiego Wschodu. Shipa Delivery umożliwia organizację szybkich dostaw w ciągu 24 godzin na terenie krajów arabskich. 

- Logistyka jest kręgosłupem handlu. To jednak skomplikowany proces, a jego złożoność przysparza poważne trudności drobnym przedsiębiorcom. Małe firmy często nie mają dostępu do zasobów, narzędzi i rozwiązań logistycznych, z których korzystają najwięksi gracze. Nic zatem dziwnego, że po przeprowadzeniu rozmów z p...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy