Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

27 czerwca 2022

Henkel z DHL Supply Chain

0 138

Na początku czerwca, w okrągłą rocznicę współpracy polskiego oddziału DHL Supply Chain z koncernem Henkel, w Raciborzu zostało uruchomione nowe centrum magazynowe. Nowoczesny i ekologiczny obiekt o powierzchni 9 tys. m kw. jest częścią już istniejącego kompleksu, w którym globalny operator logistyczny prowadzi operacje dla producenta chemii gospodarczej. Deweloperem obiektu jest Logicor.

Nowo otwarte centrum magazynowe powstało po sąsiedzku z funkcjonującą już halą, która zajmuje powierzchnię 22 tyś. m kw. Nowoczesny magazyn, w którym kolejne operacje dla giganta chemii gospodarczej prowadzić będzie firma DHL Supply Chain, został zaprojektowany i wybudowany w zgodzie ze standardami ujętymi w standardach ESG. Obiekt w Raciborzu jest ekologiczny, oszczędza energię, dba o racjonalne gospodarowanie zasobami, a do tego pozwala na komfortową i bezpieczną pracę. Wszystkie te elementy są wspólnym mianownikiem działań zarówno DHL Supply Chain, jak i Henkla oraz firmy Logicor. Otwarcie nowego magazynu zbiegło się również w czasie z przedłużeniem przez operatora logistycznego umowy najmu na dotychczas zajmowaną powierzchnię.

– Razem z Henklem, Logicorem i lokalnymi władzami tworzymy w Raciborzu wyjątkowo zgrany kwartet. Najwyższej klasy profesjonalizm w działaniu, zrozumienie wzajemnych biznesów i podobny schemat wartości pozwalają nam współtworzyć miejsce, które pisze gospodarczą historię regionu. Jestem przekonana, że w nowej lokalizacji zostanie wykorzystany pełen potencjał do rozwoju. Że będzie to miejsce, w którym będz...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy