Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

5 listopada 2020

Istotna fuzja w branży transportowo-logistycznej

0 159
FREJA Transport & Logistics Holding A/S i SDK A/S, należące do USTC ogłosiły fuzję, która połączy dwie duże rodzinne firmy z branży transportowo-logistycznej. Połączenie FREJA i SDK (będące własnością Grupy USTC), stworzy nową siłę w branży transportowo-logistycznej, wzmacniając wspólną pozycję rynkową i torując drogę do przyszłego wzrostu.

Przekazanie owocu swojej pracy życiowej nie jest łatwą decyzją, dlatego ważne było, aby Jørgen Hansen, założyciel FREJA, znalazł partnera biznesowego, który będzie wyznawał te same długoterminowe wartości i zobowiązania, na których opiera się FREJA.

Odkąd założyłem firmę w 1985 roku, naszą ambicją był rozwój firmy. Jestem bardzo dumny, że FREJA znalazła się w sytuacji, w której staniemy się częścią grupy USTC, poprzez połączenie z SDK. Nasze rodzinne wartości są zbieżne z wartościami rodziny Østergaard-Nielsen - mówi Jørgen Hansen.

SDK i FREJA zatrudniają około 1300 osób i osiągają roczne obroty przekraczające 5 miliardów duńskich koron. Połączenie FREJA i SDK, stworzy nową siłę w branży transportowo-logistycznej, wzmacniając wspólną pozycję rynkową i otwierając nową drogę
do przyszłego wzrostu.

Szukaliśmy silnej firmy o równych wartościach, z którą moglibyśmy połączyć siły, aby osiągnąć nasze długoterminowe cele. Fuzja stworzy platformę do dalszego wzrostu (...). Po sfinalizowaniu fuzji będziemy lepiej przygotowani do konkurowania na rynku, dzięki skali oraz dzięki połączeniu istniejących kompetencji i wiedzy naszych doświadczonych i wartościowych pracowników firm logistycznych: FREJA i SDK- mówi Søren Gran Hansen, dyr...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy