Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

26 kwietnia 2019

Jak przez 25 lat „rosły” magazyny w Polsce?

0 208
Eksperci Jungheinrich dyskutują o tym, jak przez ćwierć wieku zmieniała się branża intralogistyczna, a tym samym oczekiwania klientów co do produktów i usług.

W przeprowadzonej rozmowie wzięli udział: Jacek Kasterka – Dyrektor Handlowy, Artur Kuśnierek – Dyrektor Oddziału Poznań, Marek Boruc – Dyrektor Serwisu Oddziału Warszawa Południe oraz Dariusz Mroczkowski – Starszy Specjalista Technik Serwisu. Wszyscy rozpoczęli pracę w 1994 roku – w momencie pojawienia się firmy na polskim rynku.

Jak określił to Jacek Kasterka, niezwykle interesującym doświadczeniem z perspektywy zawodowej była możliwość obserwowania jak przez 25 lat „rosły” magazyny. W trakcie mijającego ćwierćwiecza branża intralogistyczna poczyniła niezwykłą ewolucję. Jednym z ważniejszych czynników, które miały na nią wpływ, była wymiana wiedzy między branżami. To między innymi ona napędzała rozwój obiektów magazynowych. Pierwsi deweloperzy realizując nowe inwestycje, nie byli jeszcze na tyle przygotowani merytorycznie, aby w pełni przystosować magazyny pod indywidualne potrzeby najemców. Ci natomiast nie wiedzieli jakie urządzenia wybrać pod konkretne zadania. Eksperci Jungheinrich wykorzystując wieloletnie doświadczenie zdobyte na zagranicznych rynkach, do...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy