Dołącz do czytelników
Brak wyników

MOBILNY MAGAZYNIER

17 sierpnia 2021

Koncept-L dystrybutorem rozwiązań marki Trio Mobil

0 221
Firma Koncept-L S.A. zyskała miano oficjalnego dystrybutora marki Trio Mobil. Nasze oferta produktowa zostanie wzbogacona o najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania przeznaczone do sektora produkcji, logistyki oraz handlu detalicznego i usług.

Trio Mobil jest wiodącym dostawcą rozwiązań dla przemysłu wytwórczego i handlu detalicznego oraz specjalizuje się w technologiach Internetu rzeczy (IoT), a o jakości ich produktów świadczyć może imponująca liczebność klientów, będących w swoich dziedzinach liderami na rynku ogólnoświatowym. Od 2021 roku Trio Mobil jest jednym z największych producentów w branży z profesjonalnym zespołem liczącym 150 osób, obsługuje ponad 25 tys. klientów korporacyjnych i może pochwalić się sprzedażą przekraczającą 300 tys. urządzeń. W 2020 roku Trio Mobil otworzył biuro w Londynie i wkroczył na rynki we Włoszech, Szwecji, Niemczech, Rumunii i Bułgarii z przedstawicielstwami w tych regionach, w celu wprowadzenia sprawdzonych rozwiązań w Europie i na całym świecie.

Koncept-L S.A. działa nieprzerwanie na rynku od 1996 roku. Na przestrzeni tych lat firma stała się jednym z liderów rynku w zakresie automatycznej identyfikacji w Polsce, krajach bałtyckich i Europie Wschodni...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy