Dołącz do czytelników
Brak wyników

MOBILNY MAGAZYNIER

21 czerwca 2021

Koncept-L dystrybutorem rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions

0 224
Miło nam poinformować, że firma Koncept-L S.A. zyskała miano oficjalnego dystrybutora rozwiązań POS marki Toshiba Global Commerce Solutions. Portfolio produktów Koncept-L zostało wzbogacone o najnowsze technologie i sprawdzone rozwiązania POS przeznaczone do handlu detalicznego.

O firmie Toshiba:

Toshiba to marka z ogromną tradycją. Powstała w 1939 roku w Tokio. Od wielu lat wydatnie przyczynia się do rozwoju technologii elektrycznych jak i elektronicznych. Jest również jednym z wiodących dostawców rozwiązań w branży automatycznej identyfikacji. Toshiba jest światowym liderem w dziedzinie technologii sklepów detalicznych, wraz z globalnym zespołem oddanych partnerów biznesowych wspiera przyszłość handlu detalicznego. W Toshiba Global Commerce Solutions pracuje ponad 2000 pracowników, obsługujących ponad 120 krajów. Producent szczyci się ponad 3,5 mln jednostek POS zainstalowanych na całym świecie. Ich klienci stanowią 60% z 25 największych detalistów. Toshiba to firma zorientowana na współpracę. Dzięki programowi  Together Commerce Alliance, który obejmuje ponad 1000 partnerów biznesowych działających w ponad 70 krajach, możliwe jest stworzenie relacji biznesowych opartych na wspólnych dążeniach do ciągłego wprowadzania innowacji oraz rozwoju.

O firmie Koncept-L S.A.:

Koncept-L S.A. działa nieprzerwanie na rynku od 1996 roku. Na przestrzeni tych lat firma stała się jednym z liderów rynku w zakresie automatycznej identyfikacji w Polsce, krajach bałtyckich...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy