Dołącz do czytelników
Brak wyników

MOBILNY MAGAZYNIER

27 marca 2015

Koncept-L Partnerem Wojskowej Akademii Technicznej

0 95
Współpraca będzie polegać m.in. na utworzeniu Laboratorium Logistycznego, pełniącego funkcję dydaktyczną studentów Akademii oraz osób związanych z Siłami Zbrojnymi.

Koncept-L został Partnerem Logistycznym Wojskowej Akademii Technicznej. Współpraca obu podmiotów będzie polegać m.in. na utworzeniu Laboratorium Logistycznego, pełniącego funkcję dydaktyczną studentów Akademii oraz osób związanych z Siłami Zbrojnymi.

Firma Koncept-L zobowiązała się wyposażyć nowo powstające Laboratorium WAT w sprzęt do automatycznej identyfikacji oraz zapewnić jego sprawne funkcjonowanie i serwis. Współpraca będzie obejmować zarówno wymianę doświadczeń, konsultacje i porady eksperckie, ekspertyzy naukowo-techniczne, jak i organizację konferencji, warsztatów oraz szkoleń specjalistycznych. Koncept-L przeprowadzi również serię bezpłatnych wykładów i szkoleń z zakresu automatyki Auto ID.
 
KONCEPT-L S. A. jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem szerokiej gamy urządzeń do automatycznego znakowania oraz identyfikacji p...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy