Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen

Aktualności

Firma Kuehne+Nagel w Polsce podpisała trzyletni kontrakt z Cam Cam Copenhagen, zrównoważoną marką premium dla dzieci. Dedykowane centrum dystrybucyjne Kuehne+Nagel w podwarszawskich Święcicach będzie odpowiedzialne za odbiór produktów Cam Cam Copenhagen z zakładów produkcyjnych, ich magazynowanie oraz wysyłanie zamówień do sklepów na terenie całego świata, w tym do klientów indywidualnych. Produkty Cam Cam Copenhagen będą wkrótce także dostępne dla polskich klientów.

Kuehne+Nagel na potrzeby Cam Cam Copenhagen będzie zarządzało powierzchnią 3 000 mkw. W magazynie będą wykorzystywane systemy SwiftLog do zarządzania magazynem i związane z nim połączenia EDI oraz Multi Picking Order. Na potrzeby klienta została zagospodarowana dedykowana strefa pakowania. Kuehne+Nagel będzie również odpowiedzialne za integrację systemu klienta z systemami firm kurierskich. Dodatkowo klient będzie miał zapewnioną pełną widoczność przepływów logistycznych w platformie myKN.

- Wartościami, które połączyły Kuehne+Nagel i Cam Cam Copenhagen jest tworzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu oraz współpraca bazująca na partnerstwie i transparentności. Cieszę się, że z naszym partnerem podążamy w jednym kierunku i możemy rozpocząć tę współpracę. Centrum logistyczne w Święcicach to stale rozwijane centrum e-commerce w Polsce. Jestem przekonany, że nasze doświadczenia w obsłudze e-sklepów wesprze Cam Cam Copenhagen w dalszym rozwoju na rynku międzynarodowym – komentuje Christophe Le Corre, dyrektor logistyki kontraktowej w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

- W Cam Cam Copenhagen cieszymy się, że mamy partnera 3PL, który zapewnia naszym klientom wysoki poziom usług. Po szybkim wdrożeniu, które trwało niespełna 3 miesiące, firma Kuehne+Nagel dała się poznać jako firma proaktywna, zorientowana na klienta i oferowanych rozwiązaniach, a także na ciągłym doskonaleniu procesów logistycznych. Dzięki współpracy możemy wreszcie przyspieszyć międzynarodowy wzrost i odblokować prawdziwy potencjał naszej firmy – mówi Nicolai Lindhardt, dyrektor zarządzający Cam Cam Copenhagen.

Przypisy