Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

18 maja 2022

Maersk nowym najemcą w 7R Park Łódź East I

0 152

Firma Maersk, jeden z globalnych liderów transportowo-logistycznych, dołączył do grona najemców 7R Park Łódź East I. Firma będzie korzystać z 18 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni logistyczno-magazynowej z zapleczem biurowym, która została precyzyjnie dostosowana do jej potrzeb, m.in. poprzez stworzenie specjalnego układu bram i doków załadunkowych.

Maersk to kolejny międzynarodowy brand, który dołączy do grona najemców łódzkiego kompleksu 7R. Swoją działalność w 7R Park Łódź East I rozpocznie już w czerwcu. Od lutego br. z przestrzeni 7R Park Łódź East I korzysta również Castorama.

- Jako firma specjalizująca się w zintegrowanej logistyce kontenerowej nieustannie dążymy do łączenia i upraszczania łańcuchów dostaw dla naszych klientów. Nowy magazyn w Łodzi jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię optymalizującą przepływ i widoczność informacji stojących za ruchem towarów. Pozwoli to zapewnić naszym klientom krótszy czas realizacji, przewidywalne koszty i najlepszą w swojej klasie obsługą - Dawid Podskarbi, Branch Manager w Maersk.

Nowoczesność w ekologicznym wydaniu

Park magazynowy 7R powstał zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i wykorzystuje nowoczesne rozwiązania wspierające wydajność kompleksu. Firma Maersk dużą wagę przywiązuje do kwestii zrównoważonego rozwoju, dlatego w zajmowanym przez nią budynku znajdzie się instalacja fotowoltaiczna o mocy 50 kWp, a także oświetlenie LED sterowane za pomocą kontrolerów DALI. Wewnątrz obiektu zainstalowany zostanie także inteligentny system BMS, który umożliwia monitorowanie oraz zarządzanie wszystkimi urządzeniami i istotnie wspiera najemców w codziennym użytkowaniu wynajmowanej powierzchni.

- Pozyskanie kolejnej silnej, globalnej marki to dla nas powód do dużej satysfakcji, ale również ogromne wyzwanie. Maersk posiada gigantyczne doświadczenie w obszarze logistyki, co przekłada się na bardzo wysokie oczekiwania, związane z jakością i fu...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy