Nowy szef działu powierzchni przemysłowych i magazynowych w BNP Paribas Real Estate

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE Aktualności

Od połowy lutego kierownictwo w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych w BNP Paribas Real Estate objął Tomasz Arent.

Nowy dyrektor zastąpił Igora Roguskiego, który w ramach struktur Grupy BNP Paribas Real Estate objął stanowisko Head of Supply Chain and Corporate Clients w oddziale firmy w Hiszpanii.

Tomasz Arent przez ostatnie lata na wysokich stanowiskach menedżerskich odpowiadał za rozwój i projekty biznesowe prowadzone przez wiodących graczy na rynku nieruchomości logistycznych, najpierw w Grupie Goodman, a następnie w GLP Poland. Pracując po stronie inwestora, dewelopera, asset managera i funduszu Tomasz Arent posiada bogate i różnorodne doświadczenia w projektach prowadzonych dla klientów, którzy korzystali z całego spektrum usług i rozwiązań dostępnych w ramach logistycznego rynku nieruchomościowego. Nowy dyrektor na swoim koncie ma także pracę w nieruchomościowych strukturach Grupy IKEA.

Tomasz Arent będzie odpowiedzialny za realizację ambitnej strategii rozwoju biznesu w Polsce, a także za budowanie i umacnianie relacji z kluczowymi klientami. Jednym z obszarów działań nowego dyrektora, będzie strategiczne doradztwo firmom, najemcom i inwestorom zainteresowanym wejściem oraz rozwojem w Polsce.

(Źródło: BNP Paribas Real Estate Poland)

Przypisy