Queris oficjalnym członkiem wspierającym stowarzyszenia PAMMS

Polskie Stowarzyszenie Zarządania Majątkiem Technicznym PAMMS zyskuje coraz większą popularność w branży dzięki aktywnej działalności jego członków. W poczet członków wspierających oficjalnie dołączył jeden z inicjatorów zrzeszenia, polski producent systemów IT dla produkcji – firma Queris.

Polskie Stowarzyszenia Zarządzania Majątkiem Technicznym PAMMS to grupa firm i osób działających w sektorze przemysłu. Po sformalizowaniu zrzeszenia, organizacja oficjalnie rozpoczęła działalność, która skupia się przede wszystkim na rozwoju branży zarządzania majątkiem, kompetencji swoich członków, promowaniu najlepszych praktyk, a także prowadzeniu działalności badawczo-naukowej.

Stowarzyszenie jest bardzo aktywne i od samego początku organizuje wiele wydarzeń, przyciągających wszystkich specjalistów od majątku oraz jego utrzymania, takich jak webinaria, szkolenia oraz inne inicjatywy branżowe.

Queris jest jednym z podmiotów założycielskich, które już 2 lata wcześniej rozpoczęły prace nad powołaniem do życia PAMMS. Jako producent jednego z najpopularniejszych w Polsce systemów dla utrzymania ruchu i majątku (system Queris CMMS) firma czynnie angażuje się w przedsięwzięcia rozwijające nie tylko własną działalność, ale i całą branżę.

Queris

Więcej informacji: https://queris.pl/oficjalnie-dolaczamy-do-stowarzyszenia-pamms/

Przypisy