Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

1 czerwca 2022

Reesink Logistic Solutions rozpoczyna współpracę z Nomagic

0 267

Firma Nomagic, specjalizująca się w inteligentnych robotach typu "pick and place", została partnerem Reesink Logistic Solutions Division (RLS) w zakresie automatyzacji odbioru i kompletacji towarów w projektach AutoStore. Oficjalne podpisanie umowy nastąpiło 1 czerwca, podczas targów LogiMAT w Stuttgarcie.

Dzięki tej współpracy, firma RLS przez trzy najbliższe lata, będzie korzystać z rozwiązań robotycznych Nomagic opartych na sztucznej inteligencji. Za ich pomocą można efektywnie uzupełniać systemy AutoStore.  - We współpracy z firmą Nomagic możemy zaoferować naszym klientom dłuższy czas pracy ich systemów AutoStore, a także większą elastyczność w zakresie kompletacji i odbioru. Dzięki temu, że zbliżamy do siebie systemy automatyki magazynowej, przyspieszamy procesy logistyczne i w szerszej perspektywie zmniejszamy zainwestowany kapitał i koszt ich utrzymania - wyjaśnia Gert Bossink, wiceprezes Royal Reesink i dyrektor oddziału Reesink Logistic Solutions.

Nomagic jest wiodącym pod względem technologicznym dostawcą inteligentnych rozwiązań robotycznych w zakresie kompletacji i rozmieszczania towarów. Ich samouczące się algorytmy i systemy zdalnego monitorowania pozwalają na pracę z dużą autonomią i ograniczają interwencję operatora na miejscu. Dzięki temu koszty zakupu systemów Nomagic zwracają się w czasie krótszym niż dwa lata. - Partnerstwo z Reesink Logistic Solutions to kolejny kamień milowy dla Nomagic, który otworzy nam drogę do...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy