Dołącz do czytelników
Brak wyników

WEWNĘTRZNY TRANSPORT

26 sierpnia 2011

Tradis optymalizuje procesy logistyczne

0 461
Grupa Tradis – należąca do Emperia Holding – zawarła kontrakt o wartości 2 mln zł na obsługę serwisową ok. 180 wózków widłowych będących własnością spółki. Jest to element strategii mającej na celu optymalizację kosztów oraz usprawnienie procesu logistycznego, co pozwoli na zmniejszenie wydatków na działalność w tym obszarze o około 35%.

Obecnie w Tradisie pracuje ok. 540 wózków widłowych renomowanych firm (Cesab, Linde, Jungheinrich, Toyota-BT). Dzięki ujednoliceniu systemu serwisowego, zarządzanie flotą będzie sprawniejsze i mniej kosztowne. Ponadto, ograniczy przestoje związane z oczekiwaniem urządzeń na naprawę. Grupa Tradis podejmuje także szereg innych działań mających na celu podniesienie jakości świadczonych usług i zwiększenie konkurencyjności oferty na rynku. Firma nieustannie monitoruje i analizuje wszystkie wydatki w obszarze logistyki. Dzięki temu szybko reaguje na zmiany otoczenia i dostosowuje się do wymagań klientów, dbając jednocześnie o optymalizację kosztową. Ponadto, Grupa Tradis dąży do systematycznego podnoszenia kompetencje kadry zarządzającej magazynami w celu ciągłego doskonalenia świadczonych usług.

„W trosce o świadczenie jak najwyższej jakości usług dla naszych Klientów nieustannie modernizujemy i optymalizujemy procesy logistyczne. Przykładamy największą wagę zarówno do sprawnego przeprowadzania procesu dystrybucji, jak i zmniejszania ponoszonych kosztów. Pozwala nam to utrzymać konkurencyjną ofertę i wysoką jakość świadczonych usług” – mówi Adam Galek, dyrektor logistyki Grupy Tradis.

Grupa Dystrybucyjna Tradis jest organizatorem sieci franczyzowych sklepów i supermarketów o różnorodnych formatach, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb polskich konsumentów. Spółki franczyzowe Tradisu tworzą cenione przez klientów sieci Lewiatan, Groszek, Koliber, Euro Sklep i Milea. Tradis jest także strategicznym partner...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy