Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności

13 lipca 2022

UPS Healthcare udoskonala usługę premium

0 101

UPS rewolucjonizuje rynek przesyłek priorytetowych. Modernizacja i globalna ekspansja usługi  UPS Premier zapewniają dodatkową widoczność, lepszą kontrolę, proaktywność  w przypadku opóźnień i problemów oraz niezawodność dostaw produktów krytycznych, przeznaczonych dla pacjentów oraz wrażliwych na czas i temperaturę.

Firma UPS Healthcare ogłosiła dziś kolejną odsłonę udoskonaleń dla usługi UPS Premier oraz jej ekspansję rynkową. UPS Premier to usługa ekspresowa, oparta na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, w ramach której paczki wyposażane są w specjalne czujniki, a ich transport w sieci UPS ma charakter priorytetowy. UPS Premier, który dostępny jest w Polsce od października 2021 r., oferuje trzy poziomy serwisowe, co tym samym pozwala optymalnie odpowiedzieć na unikatowe potrzeby konsumentów z sektora medycznego.

Usługa UPS Premier zapewnia stały monitoring przesyłek, umożliwiając widoczność i priorytetyzację paczek. Ponadto, wykorzystywana przez UPS technologia czujników, pozwala na reagowanie w czasie rzeczywistym oraz przywrócenie sprawności przesyłek, jeśli napotkają one opóźnienia, odchylenia temperatury lub inne problemy. 

Usługa UPS Premier jest dostępna na większości rynków globalnych, które obsługuje UPS w dwóch wersjach Silver i Gold. Jeszcze tej jesieni pojawi się kolejny wariant - UPS Premier Platinium, który zostanie rozszerzony o dodatkowe funkcje, takie jak np. możliwość monitorowania temperatury, światła i wilgotności przesyłek znajdujących się w obrębie całej sieci UPS, jak również poza nią.

Ta specjalistyczna usługa UPS Premier jest dostępna dla głównych, globalnych szlaków handlowych i wciąż rozszerzany jest jej zasięg. Dzięki udoskonalen...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy