Zmywarki do zabudowy firmy BOSCH - ranking

Aktualności

Bosch to jeden z najlepiej ocenianych producentów AGD. Użytkownicy w recenzjach podkreślają bezawaryjność urządzeń, a także - łatwe sterowanie i innowacyjne technologie. Zobacz, jaka zmywarka do zabudowy tej marki będzie najlepszym zakupem do twojej kuchni!

Zmywarka do zabudowy - czy warto?

Kuchnia w zabudowie to prezentuje się niezwykle elegancko. Nic dziwnego, że wiele osób decyduje się na zmywarkę do zabudowy! Oprócz walorów wizualnych za taką decyzją przemawiają też względy praktyczne - na przykład brak konieczności dobierania konkretnego sprzętu do koloru lodówki czy kuchenki. Możesz skupić się wyłącznie na parametrach technicznych, by kupić jak najlepszy model! Zmywarkę do zabudowy znacznie łatwiej utrzymać w  czystości - nie musisz zmywać odcisków palców na drzwiczkach. To również urządzenie pracujące dyskretnie - pomaga w tym dodatkowa warstwa izolacji. Jeśli masz w domu małe dzieci, brak zewnętrznego panelu minimalizuje szansę na włączenie lub zmianę ustawień programu zmywania.

Czy są jakieś wady tego typu urządzeń? Trudniejszy montaż - ale dotyczy to wszystkich sprzętów do zabudowy!

Na rynku są zmywarki o dwóch szerokościach - 45 cm i 60 cm. Która z nich jest lepsza? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo to sprzęty dostosowane do różnych odbiorców. Wąskie urządzenia sprawdzą się w kawalerkach i aneksach kuchennych. To propozycja dla singla lub pary - zwłaszcza jeśli często jedzą na mieście. Z kolei pełnowymiarowa zmywarka to dobre uzupełnienie przestronnej kuchni. A także konieczność, gdy masz liczną rodzinę! Jeśli przepadasz za rodzinnymi spotkaniami, kolacjami z przyjaciółmi oraz pieczeniem ciast i gotowaniem, także docenisz pojemniejszy sprzęt do zmywania!

Na jakie parametry zwracać uwagę, porównując poszczególne sprzęty? Przeanalizuj:

 • wymiary;
 • pojemność (wyrażaną w liczbie kompletów naczyń);
 • klasę energetyczną;
 • hałas;
 • zużycie wody;
 • zastosowane technologie;
 • łatwe sterowanie;
 • programy zmywania.
   

Z jakim budżetem powinieneś się liczyć, kupując nową zmywarkę marki Bosch? Tańsze modele kosztują mniej niż 2500 zł. Najbardziej zaawansowane - nawet powyżej 5000 zł!

Polecane modele zmywarek Bosch  - top 3

Zobacz zestawienie trzech najchętniej kupowanych zmywarek do zabudowy Bosch! To urządzenia, które oceniane są przez użytkowników jako dobre inwestycje i z powodzeniem działają nawet długi czas po zakupie.

 • BOSCH SMV4HVX45E - model o szerokości 60 cm za mniej niż 2500 zł to prawdziwa okazja. W środku zmieścisz 13 kompletów naczyń, które umyjesz, korzystając z sześciu rożnych programó Klasa energetyczna tego modelu to E. Docenisz automatykę rozpoznawania detergentu, a także funkcję Easy Start i kompatybilność z aplikacją Home Connect. Zwróć uwagę na program Favourite, który jest kombinacją twoich ulubionych programów i funkcji.
 • BOSCH SMV4EVX14E - 60-centymetrowy sprzęt za ok. 2800 zł. Masz tutaj przestrzeń na 13 kompletów naczyń. Będą perfekcyjnie czyste dzięki sześciu programom zmywania. Klasa energetyczna tego modelu to C. Ta zmywarka również działa z aplikacją Home Connect. Docenisz EfficientDry, czyli uchylanie drzwiczek po zakończeniu programu, by dopływ świeżego powietrza pomógł szybciej wysuszyć naczynia. Wiązka InfoLight poinformuje cię, czy zmywarka aktualnie pracuje. Dużym udogodnieniem jest także Asystent Dozowania.
 • BOSCH SPV4XMX28E - model o szerokości 45 cm. W środku zmieści się 10 kompletów naczyń. Możesz je umyć, korzystając z sześciu programó Klasa energetyczna tego sprzętu to F. Sprzęt działa z aplikacją Home Connect, wyposażony jest też w sensor załadunku.
   

Chcesz porównać omówione propozycje z innymi dostępnymi modelami? Sprawdź wszystkie zmywarki do zabudowy Bosch w sklepie MediaMarkt i określ, która z nich będzie najlepszym zakupem do twojej kuchni!

Przypisy