Dołącz do czytelników
Brak wyników

WEWNĘTRZNY TRANSPORT

7 września 2022

NR 4 (Sierpień 2022)

Bezawaryjne wózki widłowe. Wózki szyte na miarę

0 200

Firma Hyster zrewolucjonizowała proces produkcji, aby dostarczyć wytrzymały wózek, jakiego oczekuje klient. Firma ma ponad 90-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wózków widłowych. Oferta Hyster jest tak szeroka, że spełnia potrzeby praktycznie każdego zastosowania i operatora.

Na targach LogiMAT 2022 w Stuttgarcie w Niemczech, Hyster zaprezentował nowy wózek podnośnikowy serii A, o udźwigu 3,5 t z nowej linii wytrzymałych, skalowalnych wózków widłowych z przeciwwagą.
Wózki Hyster serii A zostały zaprojektowane z wykorzystaniem systemu A+ Logic i z w pełni zintegrowanym zestawem skalowalnych i regulowanych funkcji. Pozwala to, na łatwe dostosowanie odpowiedniego rozwiązania do danego zastosowania. Wózek Hyster H2.0-3.5A został tak zaprojektowany, aby klient sam mógł skonfigurować potrzebną opcję do swoich zastosowań.

W trosce o operatora

Wózki Hyster serii A zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii i wygodzie. Dzięki temu operatorzy, niezależnie od wzrostu, mogą czuć się komfortowo podczas pracy. Cechuje je łatwe wsiadanie i wysiadanie z pojazdu, co dodatkowo zapewnia wygodny i bezpieczny podłokietnik stanowiący  wygodne oparcie dla rąk, gdy jest opuszczony podczas pracy. Większy o 65% rozmiar stopnia w stosunku do innych wózków na rynku pozwala na naturalne wychylenie nogi operatora podczas wsiadania i zapewnia dodatkowe miejsce na dosięgnięcie stopnia podczas wysiadania. Przedział operatora 
H2,0-3,5A zapewnia o 16% więcej miejsca na podłodze w porównaniu z czołowymi konkurentami. Duża przestrzeń na stopy jest szczególnie korzystna, gdy operatorzy spędzają długi czas przy obsłudze wózka. Umożliwia im to swobodne poruszanie stopami i zachowanie komfortu. Możliwość regulacji fotela do przodu i do tyłu większa niż w innych pojazdach o 10% pozwala na dostosowanie kabiny do budowy ciała i wzrostu operatora. Swobodę ruchów podczas pracy zapewnia również większy prześwit nad głową i ramionami.
Konstrukcja kabiny operatora został precyzyjnie zaprojektowany, aby zapewnić optymalny komfort i najlepszą w swojej klasie widoczność. Dzięki temu operatorzy mogą pracować wygodnie i wydajnie przez całą zmianę. Funkcje wspomagania operatora zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa operatora i pieszych znajdujących się w otoczeniu pracy wózka. Nowa konstrukcja masztu serii A, z najszerszym widokiem na maszt poprawia widoczność końcówek wideł podczas przenoszenia ładunków oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Funkcję tę można połączyć z opcjonalnym, innowacyjnym systemem stabilizacji, dzięki czemu operator zyskuje większą pewność obsługi i wydajność. Dzięki umieszczeniu wydechu po lewej stronie operator ma lepszą widoczność do tyłu, patrząc przez...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy