Dołącz do czytelników
Brak wyników

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

8 grudnia 2018

Centalny magazyn Manuli Hydraulics Polska zostanie przeniesiony do Legnicy

0 120
Firma Manuli Hydraulics Polska wynajmie magazyn w Legnicy. Realizowana inwestycja BTS zakłada obszar 11 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo - biurowej.

Firma Manuli Hydraulics zdecydowała się przenieść swój główny magazyn z Niemiec do Polski. Nowa inwestycja będzie projektem BTS realizowanym przez lokalnego dewelopera. Manuli Hydraulics w nowym obiekcie będzie dysponować 11 230 mkw. powierzchni magazynowej klasy A oraz 280 mkw. powierzchni biurowej.

Manuli Hydraulics specjalizuje się w projektowaniu, produkcji komponentów i dostarczaniu rozwiązań do urządzeń wykorzystywanych w hydraulice wysokościowej, chłodnictwie oraz przy transporcie różnego typu płynów i branży okrętowej. Firma została założona w 1935 roku we Włoszech, natomiast w Polsce działa od 1997 roku.

Zmiana lokalizacji centralnego magazynu była dla firmy decyzją strategiczną. Klient zdecydował się ulokować centralny magazyn w Polsce w województwie dolnośląskim ze względu na doskonałą lokalizację - bliskość fabryk i klientów, a także ...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy