Dołącz do czytelników
Brak wyników

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE

16 października 2018

JAS-FBG inwestuje w nowy magazyn w systemie cross-dock

0 161
W SEGRO Business Park Łódź powstaje nowy magazyn w systemie cross-dock dla firmy logistycznej JAS-FBG magazyn. Jego łączna powierzchnia to 6600 mkw. W procesie negocjacji JAS-FBG reprezentowali eksperci z Maxon Nieruchomości.

Dopasowany do potrzeb firmy JAS-FBG S.A. cross-dock posiadać będzie 6000 mkw. powierzchni magazynowej i 600 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej. W obiekcie dla JAS-FBG znajdzie się aż 28 docków. Poza tym, planowane są także nowe miejsca parkingowe: 20 dla samochodów osobowych oraz 19 dla ciężarowych. Magazyn zostanie oddany do użytkowania w ostatnim kwartale 2018 roku.

Nowy magazyn dla JAS-FBG jest odpowiedzią na potrzebę zwiększenia skali i efektywności operacji firmy. W procesie najmu kluczowy był zarówno krótki okres dostarczenia nowego budynku, jak i ograniczony czas na sam proces transakcyjny i prace projektowe. Bliska współpraca umożliwiła szybkie wypracowanie optymalnego rozwiązania, które jak wierzymy spowoduje akcelerację rozwoju firmy JAS-FBG - tłumaczy Rafał Kijek, senior property negotiator, dział powierzchni magazynowych i przemysłowych, Maxon Nieruchomości.

Rozwój dystrybucji krajowej w okresie dwóch ostatnich lat jest bardzo dynamiczny. Aby sprostać zapotrzebowaniu naszych klientów, w latach 2016-17 zmieniliśmy obiekty w Krakowie, Wrocławiu, Kielcach, Białymstoku, Rzeszowie oraz zakończyliśmy budowę własnej inwestycji w ...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy