Savills wzmacnia dział magazynowy

Rynek Aktualności

Adam Majchrzak, doświadczony ekspert branży logistycznej, dołączył do firmy doradczej Savills, w której objął stanowisko dyrektora w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Nowy ekspert w szeregach Savills będzie odpowiadał za rozwój linii biznesowej Industrial Services Hub, platformy kompleksowych usług dla najemców, inwestorów i deweloperów, kierowanej przez Katarzynę Pyś-Fabiańczyk i Johna Palmera. Do jego zadań należeć będzie m.in. pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz doboru właściwej nieruchomości do optymalizacji łańcucha dostaw.

Przed dołączeniem do Savills Majchrzak odpowiadał za rozwój biznesu w firmie DHL Supply Chain, będącej światowym liderem wśród dostawców logistyki kontraktowej. Wcześniej przez blisko osiem lat był związany z firmą Raben Logistics Polska, będąc odpowiedzialnym za pozyskiwanie strategicznych  projektów logistycznych i transportowych. W trakcie swojej kariery pracował również w Wincanton Polska, Rhenus oraz spółce PEKAES, a także z ramienia firmy Raben Management Services pomagał budować rynek profesjonalnych usług logistycznych na Ukrainie oraz w krajach nadbałtyckich. Jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

(Źródło: Savills)

Przypisy